E-marketing blog
Źródło wiedzy dla marketingowców, którzy chcą pozyskać pogłębioną wiedzę z zakresu strategicznego marketingu internetowego.
Zachęcamy do czytania!

 

Kolejne nowości Facebook’a – szablony profili

14 listopada 2016
W ostatnich dniach, co niektórzy szczęśliwcy mogli przetestować nową funkcjonalność na wybranych profilach. Facebook umożliwił im zmianę szablonu fanpage’a.
Czytaj dalej

Jak stworzyć i skonfigurować sklep na Facebooku?

18 października 2016
Zmiany w e-commerce nadciągają wielkimi krokami. Facebook chce stać się liczącą platformą sprzedażową i istnieją przesłanki mówiące o tym, że może mu się to udać. A już teraz można testować pierwsze funkcjonalności.
Czytaj dalej

Królestwo hashtagów w social media

19 września 2016
Hashtagi - każdy widział, każdy zna, może nie każdy wie jak się nimi posługiwać? Poniżej krótki przewodnik po hashtagach na Facebooku, Twitterze i Instagramie.
Czytaj dalej

Prawdziwe zarządzanie Facebookiem i jak dużo Faceboook o nas wie

23 sierpnia 2016
Tekst dedykuję zwykłym konsumentom Facebooka - nie firmom ani marketingowcom, którzy pewnie nic nowego dla siebie w nim nie znajdą. Jakiś czas temu ktoś zapytał mnie jak ukryć się przed reklamami?
Czytaj dalej

Real-time marketing – najważniejszy trend marketingowy 2015 roku

20 lipca 2015
Kiedy w 2013 roku marka Oreo zareagowała w Social Media na incydent mający miejsce podczas finałowego meczu zawodowej ligi NFL, nikt zapewne nie przypuszczał, że spontaniczne działania staną się częścią planowanych strategii marketingowych.
Czytaj dalej
  1  2 

Autor

Joanna Tymowicz
Joanna Tymowicz
kontakt // ideoforce.pl