E-marketing blog
Głęboko wierzymy, że wiedza którą nie można się dzielić jest bezużyteczna. Dlatego właśnie powstał ten blog.
Zachęcamy do czytania!

 

Jak dzięki personalizacji stworzyć sklep marzeń

17 lipca 2019
Ideo Force wzięło udział w tworzeniu raportu dotyczącego automatyzacji i personalizacji, zarówno w działaniach marketingowych, jak i e-commerce. Przedstawiliśmy ujęcie personalizacji, mające kluczowe znaczenie dla prowadzeniu sklepu internetowego.
Czytaj dalej

Jak celnie przypisać konwersję do jej prawdziwego źródła?

5 lipca 2019
Wszystko to, co użytkownik widzi na stronie lub innych kanałach komunikacji może stanowić źródło konwersji. Określenie tego, w którym miejscu wchodzi w interakcję z naszym przekazem, umożliwi nam skuteczne prowadzenie działań dążących do konwersji!
Czytaj dalej

SENUTO czy SEMSTORM - które narzędzie wybrać?

7 czerwca 2019
Podczas codziennych prac korzystamy z narzędzi, które pozwalają nam ocenić efekty działań SEO oraz odnieść nasze wyniki do pozycji rynkowych liderów. Narzędzia, o których napiszemy to SEMSTORM i Senuto.
Czytaj dalej

Kampania dla sklepu internetowego z małym budżetem

31 maja 2019
Czy prowadzenie działań marketingowych przy ograniczonym budżecie ma sens? Jak zdecydować w co zainwestować nasze środki? Jak stworzyć odpowiednią strategię? O tym przeczytasz w niniejszym artykule.
Czytaj dalej

Majestic – narzędzie do analizy konkurencji

3 sierpnia 2018
Internet od kilku lat dominuje nie tylko w życiu prywatnym, a także biznesowym. To dla wielu branż idealna przestrzeń do reklamy i pozyskiwania nowych klientów, a informacje o działaniach konkurencji pomogą opracować idealną strategię.
Czytaj dalej

Google Data Studio – Niezbędnik współczesnego marketera

13 października 2017
Google przyzwyczaiło nas do ciągłego rozwoju narzędzi, które w znaczący sposób pomagają nam w automatyzacji pracy i lepszym zrozumieniu oraz analizie danych. Jednym z nich jest Google Data Studio. Zapraszamy do lektury.
Czytaj dalej

Autor

Krzysztof Wójcik
Krzysztof Wójcik
kontakt // ideoforce.pl