Podyplomowe studia e-marketingowe, które warto wybrać

Jakie studia e-marketingowe wybrać, aby spełniły one nasze oczekiwania? Mamy dla Ciebie kilka propozycji z górnej półki.
15 września 2017

Energiczny rozwój Internetu doprowadził do diametralnych zmian w przestrzeni publicznej, stając się nieodłączną częścią naszego życia, szczególnie w sferze biznesowej. Coraz większa liczba osób korzysta z dobrodziejstw, jakie niesie ze sobą marketing internetowy. Zmiany, jakie zaszły w środowisku społecznym oraz biznesowym w związku z pojawieniem się Internetu, narodziły również potrzebę prowadzenia profesjonalnych szkoleń z tego zakresu. Jakie studia e-marketingowe wybrać, aby spełniły one nasze oczekiwania? Mamy dla Ciebie kilka propozycji z górnej półki.

Fantastyczna czwórka e-marketingu

Rewolucja internetowa znalazła swoje odzwierciedlenie w ofercie wielu polskich uczelni. Marketing internetowy to studia podyplomowe przeznaczone przede wszystkim dla specjalistów od marketingu, menadżerów, pracowników agencji interaktywnych i PR, przedsiębiorców wykorzystujących Internet, jako jedno z głównych narzędzi prowadzenia swojej działalności, a także dla wszystkich tych osób, które chcą związać swą przyszłość z marketingiem internetowym.

My wybraliśmy cztery godne uwagi studia podyplomowe z e-marketingu. Każda z zaprezentowanych uczelni ma swoje atuty oraz, oczywiście, różnice programowe, co czyni taki ranking o wiele bardziej atrakcyjniejszym i wszechstronniejszym dla Ciebie, a naprawdę jest z czego wybierać.

 

Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie

akademia leona koźmińskiego logo

To, co świadczy o sile każdej wyższej uczelni to na pewno połączenie kompetencji uznanych praktyków oraz wykładowców akademickich z bogatym programem praktycznych zajęć oraz nowoczesnym zapleczem informatycznym. Wszystkie te atuty posiada Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie. Studia podyplomowe z e-marketingu w ALK to przede wszystkim realizacja blisko 50 proc. zajęć w formie warsztatów oraz laboratoriów komputerowych.

To, co istotne, studia przygotowują do biegłego posługiwania się takimi systemami, jak: AdWords, Google Analytics, Facebook Ads, Wordpress, Brand24 czy też narzędziami Gemius. W trakcie 200 godzin praktycznych, interaktywnych zajęć dydaktycznych swoją wiedzą ze studentami dzielą się m.in. przedstawiciele takich znanych firm i organizacji, jak: Golden Submarine, VML Poland, Ideo, Freshmail, Socjomania, T-Mobile, IQ S, Deloitte Digital, FutureMind oraz PBI. Partnerem merytorycznym kierunku jest Gemius oraz IAB Polska. Studia podyplomowe z e-marketingu w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie to praktyczna wiedza, której nie zdobędziesz czytając blogi czy też uczęszczając na wszelakie szkolenia.

Więcej na: kozminski.edu.pl

 

Wyższa Szkoła Europejska im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie

Wyższa Szkoła Europejska w Krakowie logo

Głównym założeniem studiów podyplomowych z e-marketingu realizowanych w Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie jest danie studentom możliwości pracowania nad własnymi strategiami dla swoich firm lub instytucji, a także umożliwienie im podejmowania realnych działań e-marketingowych na swoich własnych projektach. Uczelnia w dużym stopniu odchodzi od suchej teorii, stawiając przede wszystkim na praktyczne ćwiczenia, warsztaty oraz projekty.

Program studiów jest przygotowywany przez praktyków z wieloletnim doświadczeniem w pracy na różnych stanowiskach w największych polskich serwisach oraz agencjach interaktywnych, i jest on zgodny z wymogami IAB Polska. Program nauczania na studiach podyplomowych z e-marketingu w Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie umożliwia poznanie wszystkich zagadnień związanych z e-marketingiem, poczynając od zarządzania e-promocją, poprzez architekturę i projektowanie serwisów internetowych, na narzędziach e-marketingowych i warsztacie prawnym kończąc.

Absolwent studiów podyplomowych w WSE w Krakowie wraz z dyplomem może otrzymać Certyfikat Google Analytics Individual Qualification, a także Certyfikat Google AdWords Individual Qualification, o ile wcześniej przystąpi do egzaminu Google i zda go z pozytywnym wynikiem. Studia podyplomowe w Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. J. Tischnera dają wiele możliwości rozwojowych, kładąc szczególny nacisk na samodzielną pracę nad własnymi projektami. Krakowska uczelnia jest na pewno godną uwagi pozycją na polskiej mapie placówek oferujących profesjonalne szkolenia e-marketingowe. Najlepsi studenci na tym kierunku otrzymają ofertę 3-miesięcznego stażu w agencji interaktywnej Ideo w siedzibie głównej w Rzeszowie.

Więcej na: podyplomowe.wse.krakow.pl

 

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania logo

Rzeszów, jako jedno z czołowych miast w Polsce pod względem innowacyjności oraz rozwoju branży IT, posiada bogate zaplecze edukacyjne z zakresu e-marketingu.

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie utrzymuje pozycję lidera w Polsce południowo-wschodniej, zajmując 10 miejsce na 70 badanych uczelni w naszym kraju.  Dzięki uprawnieniom doktorskim WSIiZ po raz pierwszy znalazła się w Rankingu Uczelni Akademickich 2016, przygotowanym przez „Perspektywy”. Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, oferuje profesjonalne studia podyplomowe z marketingu internetowego, które warto wziąć pod uwagę!

Głównym celem tych studiów jest optymalne przygotowanie specjalistów w zakresie sprawnego i efektywnego posługiwania się mediami internetowymi do tworzenia wizerunku firm online, skutecznej prezentacji i udostępniania oferty sprzedażowej, a także odpowiedniego kontaktu z klientami oraz kompleksowego tworzenia, rozwijania i promocji sklepów internetowych.

Rzeszowska uczelnia, ceniona za innowacyjny i praktyczny program nauczania nie tylko na Podkarpaciu, ale i w całej Polsce, wysoko stawia poprzeczkę swoim słuchaczom. Jednak gra jest warta świeczki. Trzech najlepszych absolwentów tych studiów podyplomowych zostanie zaproszonych na płatny, trzymiesięczny staż w siedzibie głównej firmy Ideo w Rzeszowie, partnera merytorycznego kierunku.

Oferta Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie to szansa na zdobycie praktycznych umiejętności w prowadzeniu realnych kampanii internetowych z wykorzystaniem najnowszych, zaawansowanych narzędzi IT.

Więcej na: podyplomowe.wsiz.pl

 

Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu

Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu logo

Atutem Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu jest bez wątpienia kadra wykładowców i specjalistów z branży, posiadających wieloletnie doświadczenie w dziedzinie marketingu internetowego i na co dzień pracujących dla największych marek zarówno polskich, jak i zagranicznych. Studia podyplomowe na poznańskiej uczelni umożliwiają usystematyzowanie obszernej wiedzy z dziedziny marketingu internetowego, a także pozwalają na poznanie najnowszych trendów oraz technologii wykorzystywanych w e-marketingu.

Studia podyplomowe w UE przygotowują słuchaczy m.in. z zakresu projektowania oraz optymalizacji użytecznych witryn internetowych i aplikacji mobilnych, rodzajów kampanii marketingowych, nowoczesnych narzędzi marketingowych, analityki webowej czy też PR online i działań w Social Mediach.

Studia podyplomowe w Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu to przede wszystkim doświadczona kadra nauczycielska, która zna się na swoim fachu i potrafi przekazać swoją wiedzę w praktyczny i czytelny dla każdego sposób.

Więcej na: ue.poznan.pl

studenci e-marketing

Autor

Podobne wpisy

Smart Display Campaigns – nowe podejście do sieci reklamowej

8 września 2017
Nawet najlepiej zaprojektowana kampania spotyka się z takimi problemami, jak AdBlocki czy ślepota banerowa. Jak więc znaleźć złoty środek, który zapewni nam optymalne rezultaty kampanii?? Z rozwiązaniem jak zwykle przychodzi Google!

Blogi e-marketingowe – co czytać?

31 sierpnia 2017
Internet jest pełny małych i dużych blogów. Eksperckich, poradnikowych, humorystycznych i całkiem subiektywnych. Czasem trudno się zdecydować, co czytać. 31 sierpnia to światowy Dzień Bloga, dlatego chcemy polecić Wam parę sprawdzonych pozycji branżowych.

Nasze artykuły
na Twojej skrzynce!

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z artykułami z naszego bloga.
Nie przegap najciekawszych wpisów, które
pomogą Ci odnieść sukces w Internecie!

Administratorem udostępnionych przez Ciebie danych osobowych jest Ideo Force Sp. z o.o. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie uniemożliwi świadczenie usług na Twoją rzecz. Dowiedz się więcej o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych oraz przysługujących Ci uprawnieniach w Polityce prywatności.

kontakt // ideoforce.pl