E-marketing blog
Źródło wiedzy dla marketingowców, którzy chcą pozyskać pogłębioną wiedzę z zakresu strategicznego marketingu internetowego.
Zachęcamy do czytania!

 

[Prasówka #16] Google i Web Stories, a na LinkedIn centrum edukacyjne

25 stycznia 2021
Google wprowadzi Web Stories do wyników wyszukiwania, You Tube aktualizuje treści reklam dla dzieci, a na LinkedIn bezpłatne centrum edukacyjne. Więcej w najnowszej prasówce!
Czytaj dalej

[Prasówka #15] Nowe raporty w Google Moja Firma, a na YT reklamy po filmie

18 stycznia 2021
Google i ulepszenie w strategiach automatycznego określania stawek, na YouTube włączenie reklam po filmie, a w Social Media aktualizacje ułatwiające komunikację i zdobywanie informacji. Więcej w najnowszej prasówce!
Czytaj dalej

[Prasówka #14] Google aktualizuje zasady, FB zmienia polubienie strony

11 stycznia 2021
Google aktualizuje kwestie prawne reklam audiowizualnych, uaktualnione zostają zasady produktów i usług finansowych. Bing Webmaster Tools dodaje nowe wskaźniki do raportu, na FB znika przycisk ,,lubię to” przy stronie. Więcej newsów w najnowszej prasówce!
Czytaj dalej

[Prasówka #13] Aktualizacja iOS 14 a FB i wyniki badań CSR w praktyce

4 stycznia 2021
Wizualizacje produktów kosmetycznych w Google, rekomendacje ekspertów w Google Shopping, Aktualizacja iOS 14 na FB oraz wyłączenie części funkcji na Messengerze i Instagramie. Czym jeszcze zaskoczył nas przełom roku 2020/2021? Odpowiedź w prasówce!
Czytaj dalej

[Prasówka #12] Edytor Google Ads w wersji 1.5, a na FB nowe narzędzie

21 grudnia 2020
Google udostępnia edytor w wersji 1.5, ulepszone zostają także rekomendacje, w Google Maps nowe ikony, a na Facebooku wprowadzone zostaje nowe narzędzie. Czym jeszcze zaskoczył nas miniony tydzień? Odpowiedź znajdziesz w najnowszej prasówce!
Czytaj dalej

[Prasówka #11] Mix Campaign wychodzi z beta, a w GA ulepszone formularze

14 grudnia 2020
Mieszane kampanie w BingAds dostępne dla wszystkich, w Microsoft Ads pojawiają się nowe niestandardowe raporty, a w Googlu trwają testy nad etykietami w recenzjach lokalnych firm. Co ciekawego wydarzyło się w minionym tygodniu? Zachęcamy do lektury!
Czytaj dalej
1  2  3    
kontakt // ideoforce.pl