E-marketing blog
Źródło wiedzy dla marketingowców, którzy chcą pozyskać pogłębioną wiedzę z zakresu strategicznego marketingu internetowego.
Zachęcamy do czytania!

 

Jak uruchomić pierwszy test w Google Optimize?

14 października 2020
Każda strona internetowa ma inne zadanie do spełnienia, jednak niezmienne pozostają potrzeby użytkowników. Sprostanie wymaganiom odwiedzających witrynę, jest możliwe dzięki narzędziom. Z Google Optimize poznamy problemy strony, które obniżają konwersję.
Czytaj dalej

Jak poruszać się po messy middle w e-commerce?

30 września 2020
Dlaczego kupowanie jest chaotyczne? Co wpływa na decyzje konsumentów? Jak ułatwić klientowi ścieżkę zakupową? Przyjrzeliśmy się mechanizmowi podejmowania przez klientów decyzji, na postawie koncepcji sformułowanej przez Google i The Behavioral Architects.
Czytaj dalej

Być jak Philip Kotler

13 sierpnia 2020
Philip Kotler to jeden z najwybitniejszych ekspertów – twórca, którego prace wpłynęły na kształt i postrzeganie współczesnego marketingu. W artykule znajdziesz najważniejsze zasady, jakimi Kotler kieruje się w marketingu.
Czytaj dalej

Jak wdrożyć Google Tag Manager do WooCommerce

21 lipca 2020
Masz stronę na CMS Wordpress albo prowadzisz sklep internetowy w oparciu o WooCommerce? Nie musisz edytować kodu strony, by móc kontrolować tagi. Dzięki Google Tag Manager możesz analizować konwersję i wiele innych. Poniżej szczegółowa instrukcja.
Czytaj dalej

Szybkość strony internetowej [KOMPENDIUM]

10 lipca 2020
Szybkość ładowania się strony internetowej jest jednym z najłatwiejszych do sprawdzenia elementów związanych z „performance’em strony”. W publikacji przybliżam temat przyspieszania witryny oraz narzędzi i wpływu szybkości na pozycjonowanie się witryny.
Czytaj dalej

Pogoń za długim ogonem

23 czerwca 2010 [aktualizacja: 19.05.2020]
Świadomość użytkowników korzystających z wyszukiwarek internetowych jest coraz większa, oczekiwania, a co za tym idzie i zapytania są coraz bardziej sprecyzowane.
Czytaj dalej
1  2  3  4  5    

Autor

Wojciech Szymański
Wojciech Szymański
kontakt // ideoforce.pl