E-marketing blog
Źródło wiedzy dla marketingowców, którzy chcą pozyskać pogłębioną wiedzę z zakresu strategicznego marketingu internetowego.
Zachęcamy do czytania!

 

Pinterest - historia, idea, wzloty, upadki i wyzwania

16 stycznia 2021
Pinterest to wirtualna „tablica inspiracji”. Umożliwia publikowanie odpowiednio oznaczonych treści (np. obrazów, cytatów czy filmów) przez twórców, a także oglądanie i zapisywanie („przypinanie”) ich przez osoby szukające inspiracji.
Czytaj dalej

Google Search Console dla opornych

12 stycznia 2021
Google Search Console to kopalnia wiedzy o stronie internetowej. Weryfikacja pozycji strony, odkrycie i wyeliminowanie błędów usprawni Twoje działania marketingowo-sprzedażowe. Przygotowaliśmy zestawienie funkcji i wskazówki pomocne w obsłudze narzędzia.
Czytaj dalej

Skype - historia, idea, wzloty, upadki i wyzwania

5 stycznia 2021
Początków Skype należy szukać w 2003 roku. To właśnie wtedy duńsko-szwedzki duet, w którego skład wchodzili Janus Friis oraz Niklas Zennström zarejestrował domeny Skype.com oraz Skype.net.
Czytaj dalej

Instagram - historia, idea, wzloty, upadki i wyzwania

28 grudnia 2020
Instagram to prosta w obsłudze, bardzo intuicyjna aplikacja, która pozwala na dzielenie się z użytkownikami momentami z życia, zdjęciami, a także filmikami. Posiada wiele ciekawych funkcji, których z roku na rok jest coraz więcej.
Czytaj dalej

Facebook - historia, idea, wzloty, upadki i wyzwania

23 grudnia 2020
Jak wiadomo, kariera Marka Zuckerberga zaczęła się dość szybko. Facebook powstał właśnie podczas nauki na słynnym Harvardzie. Nie był on jednak pierwszym studenckim projektem Zuckenberga.
Czytaj dalej

Telegram – wielofunkcyjny komunikator XXI wieku

18 grudnia 2020
Telegram jest bezpłatną aplikacją opartą na chmurze. Z aplikacji można korzystać na wielu platformach jednocześnie. Z aplikacji można korzystać na wielu platformach jednocześnie. To jeden z najpopularniejszych komunikatorów w Chinach, Iranie i Japonii.
Czytaj dalej
1  2  3  4  5  6  7    

Autor

Wojciech Szymański
Wojciech Szymański
kontakt // ideoforce.pl