Dyrektor Generalny i współwłaściciel – 4VALUE Business Consulting. Odpowiada za strategiczny rozwój 4VALUE w obszarze doradztwa biznesowego, szkoleń i wdrożeń IT. Menedżer, trener biznesu, konsultant, coach i mentor.

Ekspert specjalizujący się w zarządzaniu strategicznym, efektywności biznesu, sprzedaży, budowaniu leadershipu oraz rozwoju osobistym. Przez 17 lat zajmował się zarządzaniem w dużych firmach giełdowych, krajowych i międzynarodowych, jako Dyrektor Sprzedaży, Prezes i Dyrektor Zarządzający. Absolwent Executive MBA Illinois State University oraz Politechniki Łódzkiej.

W latach 2010/2012 członek zarządu Izby Gospodarczej Farmacja Polska. Autor wielu artykułów o zarządzaniu i sprzedaży. W ramach projektów strategicznych uczestniczy w zarządzaniu jako „Wirtualny Członek Zarządu®”. Łączy duże doświadczenia biznesowe w zarządzaniu z elementami przywództwa, mentoringu oraz psychologicznymi podstawami osiągania rezultatów. Pracuje mentoringowo z Członkami Zarządów i Właścicielami firm. Jako jeden z niewielu konsultantów na rynku ma doświadczenie jako Prezes firmy zatrudniającej 400 osób i Dyrektor Zarządzający spółki z prawie 6500 pracowników na pokładzie.

Andrzej Kochanek
Andrzej Kochanek
Wszystkie wpisy autora