Czy istnieje historia odwiedzanych stron Google?

Niejednokrotnie odwiedzaliśmy różne strony internetowe i za kilka dni chcieliśmy znaleźć tę samą stronę, jednak nie było już tak łatwo. Na pomoc przychodzi jednak historia odwiedzanych stron, która dostępna jest w każdej przeglądarce internetowej.
13 lipca 2018

Historia odwiedzanych stron w Google uruchomiona może być za pomocą skrótu klawiszowego jakim jest „ctrl” + „h”. Ten skrót działa niemalże identycznie w każdej przeglądarce. W Google Chrome kliknięcie tych klawiszy spowoduje uruchomienie adresu chrome://history/ w którym zobaczyć można ostatnio odwiedzone strony wraz z datą i godziną.

Warto wspomnieć, że jeśli posiadamy konto Google i jesteśmy zalogowani na kilku urządzeniach jednocześnie to historia będzie widoczna na każdym z nich. Przykładowo posiadamy laptopa i telefon komórkowy z zainstalowaną przeglądarką Google Chrome to na obu urządzeniach będziemy mogli bez problemu sprawdzić historię przeglądania. Na telefonie widoczna będzie historia przeglądania zarówno ze smartfona jak i komputera, natomiast na laptopie widoczna będzie również historia z obu urządzeń.

Dodatkowo jeśli na komputerze klikniemy w „karty z innych urządzeń” uruchomi nam się adres chrome://history/syncedTabs w którym sprawdzić będziemy mogli również otwarte w danym momencie karty na innych urządzeniach (oczywiście jeśli jesteśmy zalogowani na własne konto Google).

moja aktywnośc w google

Istnieje również Moja aktywność Google, która dostępna jest pod adresem https://myactivity.google.com/myactivity . Dostępne są tutaj nie tylko otwarte strony internetowe w ramach historii, a również inne aktywności na koncie Google (odtworzone materiały video w serwisie Youtube, działania na Facebooku, Instagramie oraz wiele innych).

Zespół Ideo Force
AUTOR
tel.+48 17 860 09 59
Napisz do mnie
UDOSTĘPNIJ
in tw fb
Ocena artykułu:
Twoja ocena:
Średnia ocen użytkowników 5.0 na podstawie 2 ocen

Inne wpisy