Judyta Kowalczyk

Strateg, Menedżer Marki, Projektant Graficzny, Trener, Mentor.  Empiryk z holistycznym podejściem do marek i biznesów. Pasjonat rozwoju, psychologii analitycznej i filozofii. Autorka praktycznej książki pt. „10 przykazań skutecznej marki”, wielu projektów biznesowych oraz artykułów eksperckich, które ukazały się w znanych magazynach.  Pomaga budować, kreować i rozwijać skuteczne marki oraz rozumieć odczucia odbiorców, robiąc to z głową!  
 
Założycielka Agencji Reklamowej iClouders, a także pomysłodawczyni i współautorka projektu „Perfekcjonistka w biznesie”. Prowadzi szkolenia, warsztaty, webinaria, a także tworzy treści. W 2021 roku wydała praktyczną książkę „10 przykazań skutecznej marki”. Regularnie publikuje artykuły na blogu, prowadzi podcast oraz grupy wsparcia dla właścicieli marek. 
 
W pracy skupia się przede wszystkim na Kliencie i jego potrzebach. Realizowała projekty zarówno dla większych, jak i mniejszych marek oraz firm. Zawsze stawia na wartości, dokładność oraz kompleksową jakość usług, które oferuje.
Judyta Kowalczyk
Judyta Kowalczyk
Wszystkie wpisy autora