Piotr Kantorowski

Przedsiębiorca, radca prawny, autor, podkaster, ultramaratończyk.

Założyciel Kancelarii Prawnej Kantorowski, Głąb i Wspólnicy, która wspiera przedsiębiorców w ich codziennych wyzwaniach w tym przede wszystkim na rynkach e-commerce, digital marketingu i IT. Autor i współautor wielu publikacji specjalistycznych w tym książki "Prawo dla Biznesu. E-commerce", rozdziału pod tytułem „Prawne aspekty przygotowywania materiałów prasowych” w publikacji Informacje Prasowe. Czynniki determinujące skuteczne relacje z mediami oraz "Poradnik prawny dla influencerów i digital marketerów".

Prowadzi swój podcast Prawo dla Biznesu, w którym w już ponad 120 odcinkach pomaga przedsiębiorcom wykorzystać prawo na ich rzecz w biznesie. Ukończył też studia doktoranckie na katedrze prawa gospodarczego WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa.

Pasjonat biegania, w tym w szczególności biegów ultra. Na swoim koncie ma biegi na ponad 100 km. Od zawsze pasjonuje się biznesem i przedsiębiorczość, a rolę prawa widzi w tym, aby pomagało przedsiębiorcom realizować ich najważniejsze i najbardziej śmiałe pomysły.

Piotr Kantorowski
Piotr Kantorowski
Wszystkie wpisy autora