WP ads dla e-commerce

Docieraj do klientów wszędzie tam, gdzie są. Wydaj 1000 zł, a wspólnie z WP dorzucimy do Twojego budżetu kolejne 2 000 zł. Przedstawiamy WP Ads – potężny kanał reklamowy, który gwarantuje dotarcie do klientów i zwiększenie przychodów.

Bezplatna konsultacja
Renata Grodzka
Renata Grodzka
Key Account Manager
  • tel. 601 240 168

WP Ads to kanał idealnie odpowiadający na potrzebny e-commerce. Kampanie obejmują różne formy reklamy, takie jak display, mailing czy kreacje dynamiczne.

Usługa WP Ads – co to jest?

WP Ads to nowy kanał reklamowy, który umożliwia dotarcie do szerokiej grupy odbiorców Twojego biznesu. Kampanie sprzedażowe rozliczane w modelu ROAS lub wizerunkowe dostępne w CPC sprawiają, że płacisz tylko za efekty.

Dzięki narzędziu WP Ads dotrzesz do użytkowników serwisów WP, poczty WP i o2, jak również do sieci WPartner. W zasięgu WP Ads znajduje się 23 mln użytkowników. To 90% spośród wszystkich polskich internautów. Teraz możesz do nich dotrzeć ze swoimi produktami. Zapytaj nas o strategię i prowadzenie Twojej kampanii w tym systemie reklamowym. Doradzimy, opracujemy strategię i wyestymujemy koszty oraz efekty. 

WP Ads w liczbach. Sprawdź, ile użytkowników jest w zasięgu Twojej reklamy!

Otrzymaj 2000 zł budżetu gratis

Jeśli zdecydujesz się na uruchomienie kampanii WP Ads teraz i wpłacisz budżet w wysokości 1 000 zł, wspólnie z WP dodamy do Twojej kampanii dodatkowe 2 000 zł budżetu.

W efekcie inwestując 1 000 zł, na koncie reklamowym będziesz mieć do dyspozycji aż 3 000 zł, co pozwoli skutecznie przetestować potencjał sprzedażowy tego kanału. Oferta jest limitowana ilościowo, więc zapytaj nas o nią jak najszybciej.

Dotrzyj do 90% internautów w Polsce. Porozmawiajmy o WP Ads.
Skonsultuj się

 

Rodzaje reklam w WP Ads

Kampania produktowa to jedna w z najefektywniejszych form promocji sprzedażowej. W WP Ads możesz promować swoje produkty na podstawie feedu produktowego, a algorytmy będą same optymalizować wyświetlane produkty w oparciu o dane sprzedażowe

Kampania banerowa - wyświetlaj swoje banery na największych portalach internetowych WP. Wybieraj spośród 500 kategorii targetowania, w tym kierowania tematycznego. Rozliczaj się za kliknięcia banerów.

Kampania mailingowa - wysyłaj informacje o swoich produktach do bazy 9 mln aktywnych użytkowników Poczty WP i o2. Wybierz mailingi, które trafiają na samą górę skrzynki odbiorczej i mają wysoki open rate. Możliwe precyzyjne formy targetowania grupy odbiorców.

 

Co wyróżnia reklamy WP Ads?

Segmentacja i targetowanie. Kampanie są kierowane do wyselekcjonowanej grupy odbiorców, idealnie dopasowując komunikat do ich potrzeb i preferencji. 
 
Dynamiczny retargeting.  Zastosowanie rozwiązań retargetingowych, takich jak SalesBooster i kampanie display, pozwala ponownie angażować użytkowników, którzy już wykazali zainteresowanie Twoimi produktami. 
 
Optymalizacja i kontrola. Zarządzanie kampaniami odbywa się z poziomu intuicyjnego interfejsu, a analiza efektywności w czasie rzeczywistym pozwala podejmować szybkie decyzje i optymalizować wyniki. 
 
Elastyczny budżet.  Dostosowanie wydatków reklamowych do indywidualnych możliwości finansowych i celów biznesowych przekłada się na czerpanie korzyści z płatności za efekt. 
 
Wsparcie specjalistów. Wiedza i doświadczenie naszych ekspertów pomaga maksymalizować wyniki kampanii.    
 
 
 

WP Ads jako element złożonej strategii reklamowej

Chcąc osiągnąć skuteczny marketing – musisz być wszędzie tam, gdzie są Twoi klienci. WP Ads doskonale uzupełnia działania prowadzone w ramach Google Ads i Microsoft Advertising (Bing Ads).

WP Ads pozwala na osiągnięcie dodatkowej widoczności na najpopularniejszym polskim portalu internetowym oraz w sieciach partnerskich, co przekłada się na jeszcze większy ruch na stronie i większą liczbę konwersji.

Klienci o nas

Dlaczego my?

Dlaczego_warto_z_nami_wspolpracowac_ideo_force

Nasi certyfikowani specjaliści, dzięki planowanym strategiom zwiększą sprzedaż Twoich produktów i usług, dotrą do precyzyjnie określonej grupy klientów, poprawią konwersję oraz zapewnią efektywne wykorzystanie budżetu.

Nasi klienci współpracują z indywidualnym opiekunem, który jest również doradcą marketingowym.

Dobieramy odpowiednią strategię promocji w oparciu o konkretne cele biznesowe klienta.

Wszyscy nasi menedżerowie mają doświadczenie w planowaniu i zarządzaniu kampaniami Google Ads.

Posiadamy wiedzę na temat projektowania stron internetowych, dlatego możemy stworzyć nowe funkcjonalności.

Dostosowujemy się do modelu i stylu komunikacji klienta (np. ticketowanie w Redminie, Asana).

Nasze kompetencje potwierdzone są certyfikatami: Google Partner i Meta Business Partners.

W naszym zespole są także programiści, graficy, copywriterzy i administratorzy.

Wśród naszych klientów są liderzy w swoich branżach na rynku w Polsce i Europie.

Bing Ads, jest istotnym uzupełnieniem kampanii reklamowych w Google Ads. Wyszukiwarka Bing mimo mniejszego zasięgu jest popularna w wielu krajach i przynosi reklamodawcom zyski.
W zależności od celu reklama na YouTube sprawi, że staniesz się rozpoznawalny, zwiększysz ruch na stronie, zbudujesz świadomość marki. Pozwala docierać do użytkowników na całym świecie.
Reklama na Seznam da Ci szansę zainteresowanie użytkowników w Czechach. Jeśli sprzedajesz swoje produkty i oferujesz usługi w tym kraju, reklama pomoże Ci pozyskać klientów.
Reklama w social media jest wciąż najskuteczniejszym sposobem dotarcia do klientów. Każdy z serwisów ma system reklamowy, który pozwala w pełni wykorzystać jego możliwości.
Skontaktuj się z nami
Odpowiadamy w 24 godziny
Administratorem udostępnionych przez Ciebie danych osobowych jest Ideo Force Sp. z o.o. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niepodanie danych oznaczonych jako niezbędne do świadczenia usług na Twoją rzecz uniemożliwi ich świadczenie. Dowiedz się więcej o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych oraz przysługujących Ci uprawnieniach w Polityce prywatności.