Zakładanie sklepu internetowego

W krótkim czasie uruchomiamy sklep internetowy i przenosimy sprzedaż do Internetu. Kompleksowo obsługujemy e-commerce, by pomóc Ci wyprzedzić konkurencję.
Joanna Tymowicz
Joanna Tymowicz
Client Service Director w Ideo Force
 • +48 42 20 91 677 (wew.: 190)
Napisz do mnie

Agencja e-commerce

Nieustannie dążymy do podnoszenia naszych kompetencji, rozwijania umiejętności i dogłębnego poznawania rynku. Dostarczamy naszym Klientom najwyższej jakości usługi związane z kompleksową obsługą e-commerce od momentu wyboru platformy i jej wdrożenia po marketing sprzedażowy. Dla naszych klientów jesteśmy partnerem strategicznym - jesteśmy agencją e-commerce zdolną do obsługi sklepów internetowych w 360 stopniach działań e-marketingowych.

Pomagamy w opracowaniu biznesplanu, wyborze CMS, zatowarowaniu oraz przygotowaniu strategii promocji e-sklepów. Obsługujemy ecommerce kompleksowo. Przyciągamy użytkowników do sklepu, przekształcamy ruch na sprzedaż lub leady, ponownie przyciągamy klientów, odzyskujemy utracone koszyki, konwertujemy klientów na ambasadorów marki.

Biznesplan e-sklepu

Założenie sklepu internetowego wiąże się ze sporymi wyzwaniami. Już na wczesnych etapach biznesplanu warto określić kilka czynników np.: do kogo kierowany jest nasz produkt, czy kto jest naszą konkurencją i jakie szanse mamy na skuteczne zaistnienie na rynku e-commerce. W ramach kwestii technicznych, warto dobrze zastanowić się nad doborem odpowiedniego oprogramowania dla sklepu – w zależności od charakterystyki sklepu, rodzaju zatowarowania, czy też ilości oferowanych produktów ważne jest, aby dobrać CMS jak najlepiej dopasowany do potrzeb. Na swoim koncie mamy wdrażanie ecommerce w oparciu o autorski CMS Edito, jak również Magento czy PrestaShop.

Założymy sklep na miarę Twoich oczekiwań!

Jesteśmy ekspertami od e-commerce

Regularnie organizujemy konferencje biznesowe gromadzące osoby z branży e-commerce

Cykliczne wydarzenia pod nazwą "Lunch z e-commerce" służą poszerzeniu wiedzy z zakresu e-commerce oraz networkingowi. Nasi klienci mają zagwarantowane bezpłatne wejściówki.

 

Jak stworzyć sklep internetowy?

Służymy naszym klientom w kompleksowym konsultingiem przy wprowadzeniu sklepu internetowego do sektora e-commerce. Jesteśmy w stanie przygotować intuicyjne makiety sklepu, mające na celu zwiększenie jego użyteczności już we wczesnych procesach sprzedaży. Dobrze przemyślany od początku projekt ma o wiele większe szanse na końcowy sukces. W przypadku istniejących już sklepów, przeprowadzamy badania użyteczności oraz audyty mające na celu rozwiązanie określonych w briefie problemów.


Przenosimy sprzedaż do Internetu w trybie ekspresowym. 
Zobacz szczegóły


Doskonale wiemy, że szybkość działania w czasach tak licznej konkurencji to podstawa. Dlatego zapewniamy ekspresową obsługę, która pomoże Ci wybić Twój biznes i zwiększyć zarobki.

Systemy i technologie

Ciężko powiedzieć jaka jest „najlepsza” platforma, ponieważ to specyficzne potrzeby określą, które funkcje przyniosą firmie najwięcej korzyści. Jeśli próbujesz wykonać podstawowy e-commerce, a nie potrzebujesz opcji skalowalnej lub dostosowywalnej, jedna z mniejszych, prostszych platform e-commerce może być idealna dla Ciebie. Z drugiej strony, jeśli potrzebujesz dużej wszechstronności warto zdecydować się na którąś z bardziej wydajnych platform.

Ideo Force posiada doświadczenie w pracy z wieloma platformami do zarządzania sklepami internetowymi. Co więcej posiadamy zaplecze programistyczne, które sprawia, że potrafimy dostosować wybraną platformę do indywidualnych potrzeb klienta.

Systemy, z którymi mamy doświadczenie wdrożeniowe to między innymi:

 • Shoper - gotowe oprogramowanie dla sklepu internetowego dostępne jest jako usługa typu SaaS. Dostarczane sprzedawcom działającym w branży e-commerce przez firmę DreamCommerce.
 • Edito - autorski i dedykowany system do obsługi sklepów internetowych. System działa zarówno w technologii PHP jak i ASP.NET.
 • Prestashop - otwarte oprogramowanie udostępniane na licencji Open Software License.
 • Clickshop - oprogramowanie przeznaczone dla sklepów internetowych bazujące na silniku skryptu Shoper.
 • Magento - otwarte oprogramowanie udostępniane na licencji Open Software License.
 • IdoSell Shop oraz IAI Shop - oprogramowanie do zarządzania sklepem internetowym udostępniane w formie SaaS przez firmę IAI S.A.
 • Drupal - otwarte oprogramowanie udostępniane na licencji Open Software License.
 • Opencart - otwarte oprogramowanie udostępniane na licencji Open Software License.
 • Sote - oprogramowanie do zarządzania sklepem internetowym udostępniane w formie SaaS.
 • Shopify - mniej popularny w Polsce systemy SaaS do zarządzania sklepem internetowym.

Naszym klientom wybrać system e-commerce optymalny dla ich indywidualnych potrzeb

Niektóre biznesy wymagają jednak zastosowania bardziej zaawansowanych i innowacyjnych rozwiązań. Jako marka jesteśmy ściśle powiązani z Ideo – eCommerce Software House, który dostarcza najwyższej jakości rozwiązania e-commerce, dostosowane do potrzeb i wymogów nawet najbardziej wymagających Klientów. Sprawdź informację na temat platform sprzedażowych dedykowanych zaawansowanej obsłudze klientów indywidualnych oraz B2B.

Kompleksowa strategia

W jaki sposób możemy weryfikować podjęte działania, bez wcześniej przygotowanej strategii? Kompleksowy plan wprowadzenia sklepu internetowego na rynek jest fundamentalnym czynnikiem rzutującym na jego późniejszy sukces. O wiele łatwiej jest wyznaczyć sobie określone cele, jakie chcemy uzyskać na poszczególnych etapach prowadzenia działalności online, a następnie je weryfikować i określać miejsce, w jakim aktualnie znajduje się nasz sklep internetowy.

Zapytaj o ofertę
 

 

Ideo Force to jest część Ideo

Jesteśmy częścią Ideo – znanego i cenionym dostawcy rozwiązań informatycznych oraz internetowych. Ideo to software house, który tworzy serwisy internetowe, sklepy online, platformy B2B oraz dedykowane oprogramowanie dla małych i dużych firm, a także instytucji publicznych. Jesteśmy doradcami - każde wdrożenie poprzedza diagnoza problemów oraz analiza potrzeb i celów, które klient chce osiągnąć.

W najnowszym zestawieniu Diamenty Forbesa 2020, Ideo znalazło się w gronie najszybciej rozwijających się firm. Dwa lata z rzędu było wyróżnione w zestawieniu Deloitte Technology Fast 50 CE. Posiada tytuły: Microsoft Gold Certified Partner, Google Premium Partner.


Zrealizowane przez Ideo projekty otrzymały liczne nagrody m.in. Webstar w kategorii „Dom i Ogród” dla BRW za platformę e-commerce.

Najczęściej zadawane pytania

Czy Ideo Force zajmuje się także integracjami?

Tak. Za pomocą integracji uzyskujemy efekt synergii. Wiemy, że połączenie poszczególnych systemów daje lepszy efekt niż korzystanie z każdego z nich osobno. Sklepy internetowe to platformy IT, gdzie takie podejście w szczególności umożliwia osiągnięcie pełni potencjału. Połączenie usług czy serwisów z daną platformą sprawia, że procesy takie jak obsługa zamówień, dodawanie nowych produktów, zarządzanie stanem magazynowym czy komunikacja z klientem może zachodzić automatycznie bądź pół-automatycznie. Gwarantuje to dużą skalowalność biznesu oraz w dużym stopniu podnosi funkcjonalność sklepu online i wpływa na zadowolenie Klientów.

Czym jest i na czym polega analiza potrzeb

Nasz zespół stanowią doświadczeni w obszarze e-commerce eksperci, którzy niejednokrotnie pracowali wcześniej po stronie Klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie rekomendować skuteczne rozwiązania uwzględniające specyfikę codziennego funkcjonowania sprzedaży internetowej. Na początkowym etapie każdego realizowanego projektu, zwracamy uwagę na kwestię integracji oraz automatyzacji procesów w sklepie internetowym. Analizujemy cele, które Klient chce osiągnąć oraz podpowiadamy, które aspekty integracji warto uwzględnić w tworzonym rozwiązaniu i dlaczego. Odradzamy również te, które w oparciu o nasze doświadczenie niekoniecznie znajdą uzasadnienie biznesowe. Szczegółowo poznając specyficzne mechanizmy wewnętrzne firmy oraz potrzeby przyszłego sklepu internetowego, potrafimy przedstawić diagnozę i dobrać rozwiązania, które przyniosą wymierne korzyści.

Jakie są najpopularniejsze systemy do tworzenia sklepów?

Systemów CMS do tworzenia i zarządzania sklepem internetowym jest wiele. My największe doświadczenie mamy z następującymi rozwiązaniami: Shoper, Edito, Prestashop, Clickshop, Magento, IdoSell Shop, IAI Shop, Drupal, Opencart, Sote, Shopify.

Co to oznacza, że Ideo Force to część Ideo?

Jesteśmy powiązani z Ideo – znanym i cenionym dostawcą rozwiązań informatycznych oraz internetowych. Dzięki temu jesteśmy w stanie dokonać wszelkich prac programistycznych. Dodatkowo doskonale rozumiemy zagadnienia techniczne i technologiczne.

 

Jeden partner to wiele korzyści

Szybko, elastycznie i wszystko od jednego partnera! Jeden partner biznesowy to wiele korzyści - na przykład:

 • Generuj więcej sprzedaży i zwiększ bazę klientów.
 • Zwiększ ruch w swoim sklepie (poprzez prowadzone przez nas kampanie).
 • Zmaksymalizuj zwrot z inwestycji w wydatki marketingowe (takie jak PPC, marketing afiliacyjny, e-mail marketing czy pozycjonowanie) dzięki naszemu wsparciu optymalizacyjnemu.
 • Popraw doświadczenie użytkowników, a co za tym idzie spraw by polecali Twój sklep.
 • Popraw użyteczność sklepu poprzez testy wielowymiarowe, które możemy przeprowadzać.
 • Skup się na tym na czym się znasz, a marketing twojego sklepu zostaw nam – specjalisto! Ty rozwijaj bazę produktową, relacje z partnerami oraz zajmij się logistykom, a resztę zostaw nam.
 • Zyskaj czas - rozpoczynając współpracę masz pewność, ze zajmiemy się wszystkim.
 • Zyskaj dostęp do konsultanta - wyróżnia nas to, że oprócz prac nad sklepem w każdej chwili służymy naszym klientom radą. Z przyjemnością odpowiadamy na pytania i pomagamy podejmować właściwe decyzje e-marketingowe.

Jako agencja e-commerce generujemy sprzedaż w e-commerce, pomagamy, doradzamy. Dajemy elastyczność i partnerskie podejście! Zakładanie sklepu internetowego wymaga ogromnej wiedzy i doświadczenia. Nasza agencja zapewni Ci pomoc na każdym etapie - począwszy od biznesplanu, a kończąc na opracowaniu skutecznej strategii marketingowej dla Twojego sklepu.

Założenie sklepu to dopiero początek

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że uruchomienie sklepu internetowego to dopiero początek drogi w branży e-commerce. Konieczna jest przemyślana promocja oparta na dopasowanej strategii. Jesteśmy w tym specjalistami. Poniższy wykres pokazuje jakie wyniki udało się wygenerować w ciągu zaledwie kilku miesięcy współpracy dla jednego z naszych klientów e-commerce:

Jeśli interesuje Cię zwiększenie sprzedaży sklepie, koniecznie skontaktuj się z nami. Opracujemy najlepszą strategię marketingową dla Twojej marki.

 

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci zrealizować Twoje cele.

Administratorem udostępnionych przez Ciebie danych osobowych jest Ideo Force Sp. z o.o. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niepodanie danych oznaczonych jako niezbędne do świadczenia usług na Twoją rzecz uniemożliwi ich świadczenie. Dowiedz się więcej o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych oraz przysługujących Ci uprawnieniach w Polityce prywatności.

Klienci o nas