Content redaktor / manager www

Chcesz rozwijać firmę, ale czujesz braki kadrowe związane z fundamentalnymi elementami marketingu internetowego, takimi jak tworzenie i wprowadzanie nowych treści na stronę internetową czy ogólny rozwój serwisu internetowego?

Bezplatna konsultacja
Paulina Falger
Paulina Falger
Key Account Manager
 • tel. 574 227 872

Wdrażasz stronę internatową i potrzebujesz wsparcia w zakresie przygotowania i dodawania treści na stronę internetową? Jeśli tak, to usługa content redaktor / manager www będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.  

Pomoc dla marketing managera

Pomożemy jeśli właśnie tworzysz nowy serwis internetowy albo jeśli już posiadasz stronę lub sklep, ale brakuje Ci czasu lub kadry do aktualizacji i rozwoju contentu. Jesteśmy pomocą dla managera marketingu (dyrektora marketingu) w firmie. Świadczymy usługi w zakresie stałej opieki nad Twoją stroną internetową.

Zarządzanie stroną internetową w naszym wykonaniu obejmuje generowanie pomysłów na tematy, które przemawiają do kupującego, a także tworzenia pisemnych i wizualnych treści wokół tych pomysłów. Aktualizacja i rozwój contentu to optymalna praktyka marketingu przychodzącego (inbound marketingu). Rozwijając content w ramach serwisu internetowego, przyciąga się potencjalnych klientów zapewniając im bezpłatne i przydatne informacje.

Czym się możemy zajmować

Nasza współpraca może odbywać się w dwóch płaszczyznach.

Wykonawczej (manager www ze wsparciem content redaktora)

 • Wprowadzanie na stronę aktualności, opisów produktowych dla ecommerce, opisów usług, wpisów blogowych itp.
 • Publikacja na stronie grafik i animacji
 • Bieżące wprowadzanie zmian wskazanych przez klienta w treściach na stronie internetowej
 • Optymalizacja treści pod kątem SEO z wykorzystaniem zaawansowanych narzędzi typu Senuto, SEMSTORM, SERFER, AHREFS itp.
 • Zarządzanie i administrowanie witryną na poziomie redakcyjnym
 • Wdrażanie i zarządzanie integracjami

Kreatywnej (content redaktor i manager www)

 • Tworzenie i wprowadzanie na stronę newsów (aktualności)
 • Tworzenie i wprowadzanie na stronę wysokiej jakości treści (opisy produktowe dla ecommerce, opisy usług, wpisy blogowe itp.)
 • Tworzenie grafik i animacji
 • Analiza konkurencji pod kątem benchmarkingu oraz poszukiwania inspiracji
 • Monitorowanie nowości i trendów w branży
 • Raportowanie z Google Analytics oraz Google Search Console
 • Konsultacja pomysłów

Formaty, którymi się zajmujemy to między innymi wpisy blogowe, opisy usług, opisy produktów w sklepie (karty produktowe), szczegóły produktowe w systemach Product Information Management (PIM), oferty pracy, infografiki, wideo, animacje, grafiki, podcasty, ebooki, aktualności, komunikaty w programach partnerskich i lojalnościowych, newslettery. Istnieje wiele różnych typów treści, które jesteśmy w stanie realizować. Nie musisz zlecić prac na zewnątrz lub zatrudnić dedykowanych specjalistów.

Zapewniamy i gwarantujemy spokój dla marketing managera

Klient koncentruje się na najważniejszych rzeczach dla jego biznesu, a my zajmujemy się zapleczem w zakresie obsługi strony internetowej. Opracowaliśmy szereg narzędzi i rozwiązań umożliwiających naszym specjalistom działanie w szybki i wydajny sposób, aby Twoja strona internetowa była zawsze aktualna i zasilona nowymi treściami.

Dostosowujemy treść do konkretnego medium (strona www, aplikacja mobilna, system lojalnościowy, program partnerski, newsletter).

Korzyści

Jesteśmy dla naszych klientów czymś więcej niż tylko dodatkową, bezpieczną parą rąk. Jesteśmy liderami w swojej dziedzinie, dając naszym klientom:

 • Gwarancja spokoju
 • Możliwość skupienia się na najważniejszych procesach w organizacji
 • Brak konieczności zwiększania zasobów kadrowych
 • Budowa profesjonalnego wizerunku marki
 • Poprawa widoczności strony internetowej
 • Generowanie ruchu organicznego
 • Zwiększanie liczby potencjalnych klientów
 • Poprawa skuteczności konwersji
 • Atrakcyjne przedstawienie oferty i kreowanie zainteresowania wśród odbiorców
 • Utrzymanie aktywnego przekazu marketingowego

Zespół

Jesteśmy agencją marketingową o bardzo technicznym i technologicznym zacięciu. Specjalizujemy się w e-marketingu i e-commerce. Opracowujemy i prowadzimy działania marketingowe, a także tworzymy i optymalizujemy projekty techniczne. Koncentrujemy się na rozwoju i ewolucji naszych klientów.

Dzięki łączeniu usług kreatywnych, technologicznych i doradczych pomagamy markom, dostarczając potrzebne im zasoby. W skład teamu mogą wejść copywriterzy, administratorzy, pozycjonerzy, graficy, redaktorzy i scrum masterzy.

Zapewniamy elastyczne podejście gwarantujące bezproblemowość i spokój.

Jak wygląda współpraca?

Zanurzamy się w model biznesowy klienta. Ciężko pracujemy, aby pomóc wejść naszym klientom na wyższy poziom. Współpraca z naszej strony zawsze rozpoczyna się od zapoznania się z problemami naszych Klientów, ich założonymi celami oraz ogólną wizją na promocję marki. Mając taki obraz jesteśmy gotowi stworzyć najbardziej dopasowaną do potrzeb Klienta oraz wysoce zorientowaną na skuteczność strategię, którą, jeśli zajdzie taka konieczność, jesteśmy w stanie na bieżąco modyfikować, w celu osiągnięcia jak najlepszych wyników.

Nasze działania i ich efekty są przez nas stale monitorowane i analizowane. Nie trzymamy się sztywnego, uniwersalnego podejścia i do każdej współpracy podchodzimy indywidualnie. Dzięki temu nasi Klienci otrzymują coś więcej, niż standardowy model współpracy. Zapewniamy wsparcie, holistyczne podejście oraz pewną skuteczność.

Aby spełnić najbardziej wymagające oczekiwania rozwijamy wiele dedykowanych zespołów. Jesteśmy zaufanym partnerem transformacji cyfrowej – pomagamy tworzyć i realizować strategie, a także pełnimy zapleczowe wsparcie dostarczając wysokiej klasy specjalistów.

Pracujemy na Redminie, Jira, Trello lub dowolnym innym systemie, który aktualnie jest wykorzystywany przez klienta.

Klienci o nas

Artykuły eksperckie to jeden z najważniejszych elementów content marketingu. Tekst specjalistyczny stanowi doskonałą promocję firmy, która docierając do użytkowników występuje jako autorytet w danej dziedzinie.
Kreatywna współpraca z influencerami przynosi marce ogromne korzyści wizerunkowe i pomaga w sprzedaży. Pomożemy wybrać osoby i kanały komunikacji, które przyciągną nowych klientów.
Dobry produkt to nie wszystko. Trzeba jeszcze umieć go sprzedać. Rozwiązaniem jest odpowiednie opakowanie go cechami, zachęcającymi do zakupu tej rzeczy spośród szeregu konkurencyjnych ofert.
Bez unikalnej i wartościowej dla użytkowników treści skuteczne pozycjonowanie jest niemożliwe. W ramach usługi copywritingu SEO oferujemy tworzenie treści przeznaczonych do publikacji w serwisach zewnętrznych oraz własnych klienta.
Jeżeli zależy Ci na pozyskaniu nowych klientów i przywiązaniu do siebie dotychczasowych, pozwól nam przygotować profesjonalne video dla Twojej marki. Filmy pozwalają kontaktować się marce z odbiorcami na zupełnie nowej, dynamicznej płaszczyźnie.
Dzięki mediom społecznościowym masz wiele możliwości kreowania wizerunku, zwiększania rozpoznawalności, komunikowania się z klientami oraz informowania. Uwzględnij prowadzenie social media w swojej strategii firmy.
Wysokiej jakości treści na stronie i regularnie ich aktualizowane odgrywają ważną rolę. Przyciągają uwagę użytkowników, zachęcają do odwiedzania witryny, ale też pomagają w pozycjonowaniu.
Skontaktuj się z nami
Odpowiadamy w 24 godziny
Administratorem udostępnionych przez Ciebie danych osobowych jest Ideo Force Sp. z o.o. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niepodanie danych oznaczonych jako niezbędne do świadczenia usług na Twoją rzecz uniemożliwi ich świadczenie. Dowiedz się więcej o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych oraz przysługujących Ci uprawnieniach w Polityce prywatności.