Administrowanie stronami www

Nie musisz sam zarządzać stroną internetową ani znać sposobów, które uczynią witrynę przyjazną dla użytkowników i widoczną w Google. Oferujemy administrowanie stronami www i uwzględniamy przy tym potrzeby Twoich klientów i wymagania wyszukiwarki.

Dzisiaj samo zbudowanie estetycznej strony internetowej już nie wystarczy. To dopiero pierwszy krok do tego, by strona zaczęła przynosić firmie korzyści. Dlatego tak ważne jest administrowanie stronami www. Należy dbać m.in. o bieżącą aktualizację treści, w tym wykorzystanie trendów, które cieszą się popularnością wśród grupy docelowej.

Paweł Kotowicz
Paweł Kotowicz
Account Manager
  • tel. 697 411 900
Napisz do mnie

Obsługa serwisów

Administrowanie stronami www wymaga sporo pracy. Jeśli nie masz na to czasu lub nie potrafisz odnaleźć się w panelu CMS, możesz przenieść ten obowiązek na naszą agencję. W czasie, kiedy my będziemy zajmować się Twoją stroną, Ty będziesz mógł skupić się na rozwijaniu swojego biznesu.

Zajmujemy się kompleksową obsługą serwisów www. Mamy doświadczenie w obsługiwaniu systemów CMS takich jak Typo3, WordPress, Drupal, Joomla, Magento, Presta, SaaS. W przypadku dużych serwisów, których częstotliwość aktualizacji jest spora i wymaga stałego monitorowania strony, publikowania nowych treści albo poprawiania cen, grafik i opisów w sklepie internetowym, rekomendujemy rozliczenie w postaci abonamentu. Wysokość abonamentu wyceniamy indywidualnie. Bierzemy pod uwagę Twoje potrzeby i naszą rolę w projekcie. Jeśli zaś chcesz jednorazowo zaktualizować informacje na stronie, możesz nawiązać z nami współpracę na zasadzie zlecenia.

Aktualizacja i wprowadzanie treści

Strona internetowa to wizytówka, która jest podstawowym elementem istnienia marki w sieci. Według danych, serwisy www to główny punkt kontaktu nawet dla 80% konsumentów poszukujących informacji o danej firmie czy produkcie. Choćby z tego względu warto zadbać, aby informacje na niej zawarte były zawsze aktualne i nie odbiegały od rzeczywistości. Nasza oferta obejmuje dodawanie dostarczonych treści na stronę, aktualizację opisów, specyfikacji czy plików w sklepach online.

Posiadasz materiały od producenta ale nie masz zasobów, żeby je przeredagować? Wiemy jak ważna jest unikalna treść, dlatego oferujemy wsparcie w przeredagowywaniu i optymalizacji tekstów pod kątem SEO. Nie masz materiałów? Nic straconego! Nasz zespół copywriterów znajdzie je dla Ciebie i przygotowuje atrakcyjne treści na Twoją stronę, aby rozbudować jej content.

Dowiedz się więcej o content marketingu na: https://www.ideoforce.pl/e-marketing/content-marketing/.

Zajmiemy się kompleksowo
Twoją stroną internetową!

Aktualizacja grafik

Grafika i layout jest jednym z najważniejszych elementów wpływających na atrakcyjność serwisu www. To właśnie ona może zachęcić do zapoznania się z zamieszczonymi na stronie informacjami. Wyszukujemy zdjęcia, projektujemy grafiki oraz banery na strony www, a następnie zajmujemy się ich publikacją na stronie, dbając równocześnie o walory estetyczne, jak i techniczne (optymalizujemy wielkość przy zachowaniu wysokiej jakości).

Aktualizacja oprogramowania

Jeśli treść i atrakcyjna grafika jest już przygotowana, pora zadbać o aktualizację oprogramowania serwisu. Nie ma chyba nic bardziej zniechęcającego użytkownika niż długo ładująca się i niezabezpieczona strona. Ponadto bieżące uaktualnianie jest szczególnie ważne, gdy za pomocą naszej strony zbieramy informacje o naszych klientach. Bazując na doświadczeniu i wiedzy, zadbamy o to, aby każda witryna internetowa była zaktualizowana razem z wszystkimi pluginami, dzięki czemu zwiększymy jej poziom zabezpieczeń. 

Dlaczego Ideo Force?

  • Od prawie 20 lat pomagamy naszym klientom zaistnieć w internecie, znamy więc trendy i wymagania użytkowników internetu.
  • Mamy na koncie ponad 1500 projektów e-marketingowych, w tym również projekty z reklamowe w Google i social media.
  • Tworzymy i administrujemy nowoczesnymi stronami www.
  • W naszym zespole pracuje zespół kreatywny odpowiedzialny za stworzenie koncepcji komunikacji oraz graficy odpowiedziani za kreacje.
  • Każdy klient współpracuje z indywidualnym opiekunem, który łączy role kierownika projektów oraz doradcy marketingowego. Account Manager odpowiada za bieżącą komunikację z klientem oraz koordynację wszystkich prac w zespole projektowym, co usprawnia proces współpracy.
  • Wśród naszych klientów są najbardziej wymagający liderzy w swoich branżach na rynku w Polsce oraz Europie: Signia Hearing, Pratt & Whitney, Blanx, Uczelnia Techniczno – Handlowa, Bratex i wiele innych Kliknij, aby zobaczyć nasze realizacje →
Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci zrealizować Twoje cele.

Administratorem udostępnionych przez Ciebie danych osobowych jest Ideo Force Sp. z o.o. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niepodanie danych oznaczonych jako niezbędne do świadczenia usług na Twoją rzecz uniemożliwi ich świadczenie. Dowiedz się więcej o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych oraz przysługujących Ci uprawnieniach w Polityce prywatności.

Klienci o nas