Administrowanie stronami www

Nie musisz sam zarządzać stroną internetową ani znać sposobów, które uczynią witrynę przyjazną dla użytkowników i widoczną w Google. Oferujemy administrowanie stronami www i uwzględniamy przy tym potrzeby Twoich klientów i wymagania wyszukiwarki.

Bezplatna konsultacja
Mirosław Dubaj
Mirosław Dubaj
Account Manager
  • tel. 796 065 107

Dzisiaj samo zbudowanie estetycznej strony internetowej już nie wystarczy. To dopiero pierwszy krok do tego, by strona zaczęła przynosić firmie korzyści. Dlatego tak ważne jest administrowanie stronami www. Należy dbać m.in. o bieżącą aktualizację treści, w tym wykorzystanie trendów, które cieszą się popularnością wśród grupy docelowej. 

Obsługa serwisów

Administrowanie stronami www wymaga sporo pracy. Jeśli nie masz na to czasu lub nie potrafisz odnaleźć się w panelu CMS, możesz przenieść ten obowiązek na naszą agencję. W czasie, kiedy my będziemy zajmować się Twoją stroną, Ty będziesz mógł skupić się na rozwijaniu swojego biznesu.

Zajmujemy się kompleksową obsługą serwisów www. Mamy doświadczenie w obsługiwaniu systemów CMS takich jak Typo3, WordPress, Drupal, Joomla, Magento, Presta, SaaS. W przypadku dużych serwisów, których częstotliwość aktualizacji jest spora i wymaga stałego monitorowania strony, publikowania nowych treści albo poprawiania cen, grafik i opisów w sklepie internetowym, rekomendujemy rozliczenie w postaci abonamentu. Wysokość abonamentu wyceniamy indywidualnie. Bierzemy pod uwagę Twoje potrzeby i naszą rolę w projekcie. Jeśli zaś chcesz jednorazowo zaktualizować informacje na stronie, możesz nawiązać z nami współpracę na zasadzie zlecenia.

Aktualizacja i wprowadzanie treści

Strona internetowa to wizytówka, która jest podstawowym elementem istnienia marki w sieci. Według danych, serwisy www to główny punkt kontaktu nawet dla 80% konsumentów poszukujących informacji o danej firmie czy produkcie. Choćby z tego względu warto zadbać, aby informacje na niej zawarte były zawsze aktualne i nie odbiegały od rzeczywistości. Nasza oferta obejmuje dodawanie dostarczonych treści na stronę, aktualizację opisów, specyfikacji czy plików w sklepach online.

Posiadasz materiały od producenta ale nie masz zasobów, żeby je przeredagować? Wiemy jak ważna jest unikalna treść, dlatego oferujemy wsparcie w przeredagowywaniu i optymalizacji tekstów pod kątem SEO. Nie masz materiałów? Nic straconego! Nasz zespół copywriterów znajdzie je dla Ciebie i przygotowuje atrakcyjne treści na Twoją stronę, aby rozbudować jej content.

Dowiedz się więcej o content marketingu na: https://www.ideoforce.pl/e-marketing/content-marketing/.

Zajmiemy się kompleksowo Twoją stroną internetową!

Aktualizacja grafik

Grafika i layout jest jednym z najważniejszych elementów wpływających na atrakcyjność serwisu www. To właśnie ona może zachęcić do zapoznania się z zamieszczonymi na stronie informacjami. Wyszukujemy zdjęcia, projektujemy grafiki oraz banery na strony www, a następnie zajmujemy się ich publikacją na stronie, dbając równocześnie o walory estetyczne, jak i techniczne (optymalizujemy wielkość przy zachowaniu wysokiej jakości).

Aktualizacja oprogramowania

Jeśli treść i atrakcyjna grafika jest już przygotowana, pora zadbać o aktualizację oprogramowania serwisu. Nie ma chyba nic bardziej zniechęcającego użytkownika niż długo ładująca się i niezabezpieczona strona. Ponadto bieżące uaktualnianie jest szczególnie ważne, gdy za pomocą naszej strony zbieramy informacje o naszych klientach. Bazując na doświadczeniu i wiedzy, zadbamy o to, aby każda witryna internetowa była zaktualizowana razem z wszystkimi pluginami, dzięki czemu zwiększymy jej poziom zabezpieczeń. 

Klienci o nas

Kompleksowo zajmujemy się administrowaniem serwisami www. Zadbamy o Twój serwis od strony technicznej i contentowej. Zajmujemy się tworzeniem, aktualizacją i wprowadzaniem treści.
Landing page to narzędzie, które jest doskonale dostosowane do wymagań i potrzeb współczesnych użytkowników sieci. Nasze projekty landing page są wynikiem pracy specjalistów z wielu dziedzin.
Wdrażasz stronę internatową i potrzebujesz wsparcia w zakresie przygotowania i dodawania treści na stronę internetową? Jeśli tak, to usługa content redaktor będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.
Treści na stronie internetowej przyciągają uwagę użytkowników, zachęcają ich do przeglądania strony, a także budują przewagę nad konkurencją i pozwalają się firmie wyróżnić.
Skontaktuj się z nami
Odpowiadamy w 24 godziny
Administratorem udostępnionych przez Ciebie danych osobowych jest Ideo Force Sp. z o.o. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niepodanie danych oznaczonych jako niezbędne do świadczenia usług na Twoją rzecz uniemożliwi ich świadczenie. Dowiedz się więcej o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych oraz przysługujących Ci uprawnieniach w Polityce prywatności.