Administrowanie stronami www

"Szczegół nie jest tylko szczegółem. To część składowa każdego projektu". Charles Eames.

W dynamicznej rzeczywistości Internetu sama budowa estetycznej strony internetowej nie wystarczy. Należy zadbać również o bieżącą aktualizację jej treści i wykorzystanie trendów, które cieszą się popularnością wśród grupy docelowej.

Paweł Korniak
Paweł Korniak
Business Development Manager
  • tel. 601 467 351
Napisz do mnie

Obsługa serwisów

Zarządzanie stroną internetową wymaga sporo pracy. Jeśli nie masz czasu na zajmowanie się swoim serwisem lub nie potrafisz odnaleźć się w panelu CMS możesz przenieść ten obowiązek na naszą agencję, a Ty w tym czasie będziesz mógł skupić się na rozwijaniu swojego biznesu. Zajmujemy się kompleksową obsługą serwisów www. Mamy znaczące doświadczenie w obsługiwaniu systemów CMS takich jak Typo3, WordPress, Drupal, Joomla, Magento, Presta, SaaS.

W przypadku dużych serwisów, których częstotliwość aktualizacji jest duża i wymaga stałego czuwania nad stroną, publikowania nowych treści, poprawiania cen, grafik czy opisów w sklepach rekomendujemy rozliczenie w postaci abonamentu. Jego wysokość jest wyceniana indywidualnie oraz zależna od potrzeb Klienta. Jeśli zaś chcesz jednorazowo zaktualizować zawarte na stronie informacje, możesz nawiązać z nami współpracę na zasadzie zlecenia.

Aktualizacja i wprowadzanie treści

Strona internetowa to wizytówka, która jest podstawowym elementem istnienia marki w sieci. Według danych, serwisy www to główny punkt kontaktu nawet dla 80% konsumentów poszukujących informacji o danej firmie czy produkcie. Choćby z tego względu warto zadbać, aby informacje na niej zawarte były zawsze aktualne i nie odbiegały od rzeczywistości. Nasza oferta obejmuje dodawanie dostarczonych od Klienta treści na stronę, aktualizację opisów, specyfikacji czy plików w sklepach online.

Posiadasz materiały od producenta ale nie masz zasobów, żeby je przeredagować? Wiemy jak ważna jest unikalna treść, dlatego oferujemy wsparcie w przeredagowywaniu i optymalizacji tekstów pod kątem seo. Nie masz materiałów? Nic straconego! Nasz zespół copywriterów znajdzie je dla Ciebie i przygotowuje atrakcyjne treści na Twoją stronę, aby rozbudować jej content.

Dowiedz się więcej o content marketingu na: https://www.ideoforce.pl/e-marketing/content-marketing/.

Zajmiemy się kompleksowo
Twoją stroną internetową!

Aktualizacja grafik

Grafika i layout jest jednym z najważniejszych elementów wpływających na atrakcyjność serwisu www. To właśnie ona może zachęcić do zapoznania się z zamieszczonymi na stronie informacjami. Wyszukujemy zdjęcia, projektujemy grafiki oraz banery na strony www, a następnie zajmujemy się ich publikacją na stronie, dbając równocześnie o walory estetyczne, jak i techniczne (optymalizujemy wielkość przy zachowaniu wysokiej jakości).

Aktualizacja oprogramowania

Jeśli treść i atrakcyjna grafika jest już przygotowana, pora zadbać o aktualizację oprogramowania serwisu. Nie ma chyba nic bardziej zniechęcającego użytkownika niż długo ładująca się i niezabezpieczona strona. Ponadto bieżące uaktualnianie jest szczególnie ważne, gdy za pomocą naszej strony zbieramy informacje o naszych klientach. Bazując na doświadczeniu i wiedzy, zadbamy o to, aby każda witryna internetowa była zaktualizowana razem z wszystkimi pluginami, dzięki czemu zwiększymy jej poziom zabezpieczeń. 

Dlaczego Ideo Force?

  • Od prawie 20 lat pomagamy naszym klientom zaistnieć w internecie.
  • Mamy na swoim koncie ponad 1000 projektów e-marketingowych, w tym również projekty z obszaru reklamy w social media.
  • Tworzymy i administrujemy nowoczesnymi stronami www.
  • Znamy trendy i wymagania użytkowników internetu.
  • Posiadamy wysokie kwalifikacje - oprócz wiedzy i kompetencji w zakresie tworzenia stron www w naszym zespole posiadamy zespół kreatywny odpowiedzialny za stworzenie koncepcji komunikacji oraz grafików odpowiedzianych za kreacje.
  • Każdy klient posiada indywidualnego opiekuna, który łączy role kierownika projektów oraz doradcy marketingowego. Account Manager odpowiada za bieżącą komunikację z klientem oraz koordynację wszystkich prac w zespole projektowym, co usprawnia proces współpracy.
  • Wśród naszych klientów są najbardziej wymagający liderzy w swoich branżach na rynku w Polsce oraz Europie: Signia Hearing, Pratt & Whitney, Blanx, Uczelnia Techniczno – Handlowa, Bratex i wiele innych Kliknij, aby zobaczyć nasze realizacje →
Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci zrealizować Twoje cele.

Administratorem udostępnionych przez Ciebie danych osobowych jest Ideo Force Sp. z o.o. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niepodanie danych oznaczonych jako niezbędne do świadczenia usług na Twoją rzecz uniemożliwi ich świadczenie. Dowiedz się więcej o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych oraz przysługujących Ci uprawnieniach w Polityce prywatności.

Klienci o nas