Landing page

Landing page ma za zadanie zatrzymać użytkownika na stronie i skłonić do konwersji. 

Czym jest landing page? Jaką pełni rolę w dzisiejszej komunikacji marketingowej? I dlaczego decyduje się na niego tak dużo firm?

Paweł Kotowicz
Paweł Kotowicz
Account Manager
  • tel. 697 411 900
Napisz do mnie

Landing page

U podstaw popularności landing page’a leży charakterystyka współczesnego odbiorcy / konsumenta. Przede wszystkim, dzięki nowym technologiom i niemal nieograniczonemu dostępowi do informacji, użytkownicy stali się osobami bardzo wygodnymi – lubiącymi wszelkiego rodzaju ułatwienia, w tym i te komunikacyjne.

Jednocześnie natłok informacji i szum komunikacyjny sprawiają, że ciężko przykuć jego uwagę, a jemu samemu skupić uwagę na konkretnym temacie. Musimy mu zatem pomagać w każdy możliwy sposób. Takim rozwiązaniem jest właśnie dedykowany, atrakcyjny wizualnie i przystępny merytorycznie landing page. Może być poświęcony konkretnej usłudze, produktowi czy wydarzeniu, które jest podmiotem kampanii promocyjnej. Dzięki wyodrębnieniu konkretnych informacji z całej oferty, jesteśmy w stanie skupić uwagę odbiorców na najważniejszych rzeczach i zachęcić do konkretnego działania.

Co daje personalizacja strony www?

Stworzenie profesjonalnej strony, nie musi oznaczać długich miesięcy programowania, testów ani ponoszenia wysokich kosztów. Nie zawsze firma ma potrzebę budowania ogromnego serwisu z licznymi funkcjonalnościami.

Na szczęście współczesny rynek dostarcza rozwiązań idealnych dla takich osób.

Jedną z najpopularniejszych platform tworzenia serwisów jest Wordpress. Ten silnik dostarcza ogromnych możliwości kreacyjnych – od prostych one page po rozbudowane struktury treści. Co więcej, istnieje ogromna baza gotowych szablonów, które jeszcze bardziej skracają czas i ułatwiają przygotowanie strony.

Działamy na dwa sposoby. Projektujemy serwisy od samych podstaw, tworząc dedykowaną grafikę, moduły oraz funkcjonalności. Doradzamy także klientom przy wyborze najlepszego dla nich szablonu, a następnie w pełni go personalizujemy, tak aby stał się profesjonalną stroną marki lub firmy. Przygotowywane przez naszych specjalistów strony są efektem połączenia wiedzy z różnych dziedzin – projektowania graficznego, programowania, użyteczności (UX) i znajomości zachowań oraz potrzeb konsumentów.

Stworzymy dla Ciebie angażujący
landing page!

Dlaczego Ideo Force?

  • Od prawie 20 lat pomagamy naszym klientom zaistnieć w internecie.
  • Mamy na swoim koncie ponad 1000 projektów e-marketingowych, w tym również projekty z obszaru reklamy w social media.
  • Tworzymy i administrujemy nowoczesnymi stronami www.
  • Znamy trendy i wymagania użytkowników internetu.
  • Posiadamy wysokie kwalifikacje - oprócz wiedzy i kompetencji w zakresie tworzenia stron www w naszym zespole posiadamy zespół kreatywny odpowiedzialny za stworzenie koncepcji komunikacji oraz grafików odpowiedzianych za kreacje.
  • Każdy klient posiada indywidualnego opiekuna, który łączy role kierownika projektów oraz doradcy marketingowego. Account Manager odpowiada za bieżącą komunikację z klientem oraz koordynację wszystkich prac w zespole projektowym, co usprawnia proces współpracy.
  • Wśród naszych klientów są najbardziej wymagający liderzy w swoich branżach na rynku w Polsce oraz Europie: Signia Hearing, Pratt & Whitney, Blanx, Uczelnia Techniczno – Handlowa, Bratex i wiele innych Kliknij, aby zobaczyć nasze realizacje →
Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci zrealizować Twoje cele.

Administratorem udostępnionych przez Ciebie danych osobowych jest Ideo Force Sp. z o.o. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niepodanie danych oznaczonych jako niezbędne do świadczenia usług na Twoją rzecz uniemożliwi ich świadczenie. Dowiedz się więcej o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych oraz przysługujących Ci uprawnieniach w Polityce prywatności.

Klienci o nas