7. edycja Konferencji Lunch z e-commerce już we wrześniu!

Konferencja Lunch z e-commerce to cykliczne wydarzenie, które organizujemy od 2018 roku, z myślą o właścicielach, prezesach, managerach i praktykach e-commerce, chcących rozwijać swoją wiedzę w obszarze e-handlu i digital marketingu. Kolejna edycja Konferencji odbędzie się już 8 września 2023 roku o godz. 10.00 w uczelni Techniczno-Handlowej im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie.

Tym razem wydarzenie organizujemy pod hasłem: „Sprzedaż rośnie w nas! O maksymalizacji zysków w czasach (do) BANI okiem ekspertów branży e-commerce”. BANI to czasy kruche, niespokojne, nieliniowe i niezrozumiałe, na które w biznesie sztuką jest znaleźć właściwą odpowiedź. Konferencja będzie doskonałą okazją do tego, by jej poszukać. W trakcie wydarzenia odbędą się merytoryczne i zagrzewające prelekcje ekspertów, zaliczanych do grona pionierów branży e-handlu w Polsce.

Udział w Konferencji to szansa na to, by dowiedzieć się, jak w pełni wykorzystać potencjał sprzedażowy w firmie, spojrzeć na swoją działalność w szerszym kontekście, poznać skuteczne sposoby optymalizacji kosztów w e-commerce i odkryć moc zespołu, by zwiększyć efektywność sprzedaży.

5 powodów, dla których warto wziąć udział w wydarzeniu

Uczestnicy Konferencji zyskają:  

 • 100% praktycznej i aktualnej wiedzy od specjalistów w obszarze digital marketingu i e-commerce – wydarzenie będzie pełne merytorycznych informacji i wskazówek, które można wykorzystać we własnym e-biznesie.
 • Dawkę inspiracji –  konferencja to solidna porcja wiedzy o nowych trendach i innowacjach, których stosowanie wspiera utrzymanie konkurencyjności w branży e-handlu.
 • Wiedzę na temat praktyk wykorzystywanych przez marki, które osiągnęły sukces w branży – uczestnicy będą mogli poznać perspektywę innych przedsiębiorców działających w branży i dowiedzieć się więcej o stosowanych przez nich praktykach.
 • Okazję do networkingu wśród otwartej społeczności – konferencja jest idealną okazją do wymiany know-how i nawiązania nowych kontaktów biznesowych. To szansa na wymianę doświadczeń, myśli i pomysłów, wśród profesjonalistów branży e-commerce.
 • Wskazówki od liderów z branży e-commerce  – w trakcie wydarzenia wystąpią czołowi eksperci z branży handlu elektronicznego, którzy podzielą się efektywnymi rozwiązaniami, wykorzystywanymi w swojej pracy. 

Kto powinien wziąć udział w Konferencji? 

 • Właściciele e-commerce, chcący odkryć potencjał digital marketingu w swojej firmie.
 • Prezesi Zarządu, którzy poszukują eksperckiej wiedzy i inspiracji.
 • Przedstawiciele kadry zarządzającej najwyższego szczebla, chcący z sukcesem rozwijać e-biznes.
 • Przedsiębiorcy, szukający skutecznych sposobów na maksymalizację sprzedaży w e-commerce.
 • Managerowie e-sklepów, chcący odkryć tajniki skutecznej promocji w sieci.
 • Praktycy e-biznesu, którzy chcą wprowadzić swoje działania na jeszcze wyższy poziom. 

Zobacz zapowiedź 7. edycji Konferencji Lunch z e-commerce 

Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=7fT0oTsGybk.

O wydarzeniu w pigułce  

Co? 7. edycja Konferencji Lunch z e-commerce pt. „Sprzedaż rośnie w nas! O maksymalizacji zysków w czasach (do) BANI okiem ekspertów branży e-commerce”.

Gdzie? Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie

Kiedy? 8.09.2023, godz. 10.00

Oficjalna strona wydarzenia: https://lunchzecommerce.pl/

Już teraz serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu!