Dołączamy do Allegro Ads Partner

Ponad 3 lata temu Allegro opracowało i wdrożyło system Allegro Ads, który pozwala tworzyć i zarządzać dedykowanymi reklamami na portalu aukcyjnym. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom możliwe stało się prowadzenie efektywnych kampanii sprzedażowych. Dzisiaj system obsługuje ponad 1 mln ofert.

Z narzędzia mogą korzystać indywidualni sprzedawcy tworząc własne oferty sponsorowane. W takim przypadku szereg dostępnych opcji jest znacznie okrojony w porównaniu do listy możliwości udostępnionych agencjom, które przystąpiły do programu Allegro Ads. Aby wykorzystać pełen drzemiący w nich potencjał, warto powierzyć tę kwestię właśnie agencji interaktywnej, która ma odpowiednią wiedzę, umiejętności i doświadczenie w prowadzeniu działań marketingowych i sprzedażowych w sieci.

To m.in. z myślą o agencjach powstał program Allegro Ads Partner, skupiający firmy zajmujące się na co dzień prowadzeniem promocji dla swoich klientów. AAP ułatwia sprzedawcom znalezienie i podjęcie współpracy z uznanymi specjalistami.

Ideo Force nieustannie szuka nowych możliwości i kanałów dotarcia do odbiorców dla swoich klientów dlatego właśnie podjęliśmy współpracę z Allegro.