Ideo Force na Carpathian Startup Fest 2024

Nasza agencja była partnerem tegorocznego Carpathian Startup Fest, które odbyło się w dniach 5-6 czerwca w Jasionce. Wydarzenie zgromadziło liczne startupy, inwestorów, korporacje oraz media, tworząc platformę do wymiany doświadczeń i pomysłów z zakresu przedsiębiorczości i technologii.

Prezes Zarządu naszej agencji, Wojciech Szymański, wystąpił jako jeden z prelegentów, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem. Jego prelekcja pt. „Marketingowa krótkowzroczność. Jakich błędów nie popełniać, aby móc dojrzeć biznesowe efekty marketingu. 10 rad od Foundera Agencji” skupiała się na tym, jak marketing zmienił się z podejścia skoncentrowanego na produkcie do takiego, w którym najważniejsze miejsce zajmuje klient.

Wojciech od lat wspiera rozwój startupów, m.in. jako mentor w Startup Weekend, SAMSUNG INKUBATOR i Rzeszów Startup Akcelerator, oraz członek komitetu oceniającego w akceleratorze "IDEA Global", dlatego wydarzenie to było świetną okazją do podzielenia się swoim doświadczeniem.

Cieszymy się, że uczestniczyliśmy w tym inspirującym evencie. Niezmiennie zachęcamy do śledzenia naszych przyszłych inicjatyw!