Ideo Force na Gali Dekady e-Commerce Polska awards 2022!

Uroczystość organizowana przez Izbę Gospodarki Elektronicznej odbyła się w Sound Garden Hotel w Warszawie.

W trakcie wydarzenia doszło do spotkania reprezentantów największych i najważniejszych podmiotów, prężnie działających w obszarze e-commerce. Byli to zarówno przedsiębiorcy zajmujący się e-handlem, jak i przedstawiciele firm oferujących usługi, wspierające ich działalność w sieci. Ideo Force było reprezentowane przez Dyrektora Zarządzającego – Wojciecha Szymańskiego.

Ideo Force z nominacją w konkursie e-Commerce Polska awards 2022

Kilka tygodni temu dowiedzieliśmy się, że wraz z Opak-System jesteśmy nominowani w prestiżowym konkursie E-izby, w kategorii „Best adaptation to new digital reality B2B - podmioty średnie i duże”. Nominacja była docenieniem naszej współpracy z klientem, dla którego przygotowaliśmy skuteczną strategię, działającą nawet w niepewnych czasach. W tegorocznej edycji wydarzenia, jury zdecydowało o przyznaniu, aż 91 nominacji, co wskazywało na bardzo wysoką jakość konkursowych projektów.

To już nie pierwszy raz, gdy uczestniczyliśmy w konkursie E-izby. W zeszłym roku, wraz z marką Zyzio&Zuzia zdobyliśmy nagrodę w kategorii „Best adaptation to new digital reality”. Wygrana to wynik naszej współpracy z e-sklepem, który dzięki wdrożonym przez nas rozwiązaniom – zwiększył sprzedaż, w trudnym okresie pandemii.

W trakcie Gali Dekady poznaliśmy nie tylko laureatów e-Commerce Polska awards, ale też wzięliśmy udział w wyjątkowym podsumowaniu, ostatnich 10 lat pracy w branży.

Gala Dekady – święto dla branży e-commerce

Organizująca konkurs E-izba od początku podkreślała, że tegoroczny finał wydarzenia, będzie miał wyjątkowy charakter. Tak też było. Wszystko za sprawą jubileuszu, który stał się okazją do podsumowania tego, jak gospodarka cyfrowa w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, rozwinęła się na przełomie ostatniego dziesięciolecia. Wydarzenie zgromadziło liderów i ekspertów z branży e-commerce, mających spory wkład zarówno w działania związane z cyfryzacją, jak i w te, które wpłynęły na podniesienie jakości handlu elektronicznego.

Atmosfera w trakcie gali sprzyjała networkingowi, co stworzyło przestrzeń do wspólnej wymiany doświadczeń, pomiędzy przedstawicielami sektora e-handlu. Jako agencja e-marketingowa, która od wielu lat podejmuje działania na rzecz efektywnej promocji biznesu w sieci, czujemy odpowiedzialność, za rozwój podmiotów, funkcjonujących w obszarze e-commerce.

Jeszcze raz dziękujemy Izbie Gospodarki Elektronicznej za zaproszenie.