Ideo Force na Google Partners Summit

google premier partner

Przynależność do Google Premier Partner daje nam możliwość uczestnictwa w prestiżowych wydarzeniach. Jednym z nich jest Google Partners Summit, spotkanie organizowane dla kadry zarządczej i managerskiej agencji współpracujących z Google.  

Ideo Force, reprezentowali Managing Director Wojciech Szymański oraz Client Service Director Joanna Tymowicz. W tym roku tematem przewodnim Google Partners Summit była automatyzacja w zarządzaniu firmą. Prelegentami wydarzenia, które odbyło się 23 września w Google Poland Office, byli eksperci Google pracujący z agencjami i partnerami technologicznymi oraz gość zewnętrzny, który przedstawił zagadnienie automatyzacji pod kątem zarządzania zmianą w przedsiębiorstwie. Dzięki case study „Droga do automatyzacji” mieliśmy okazję poznać inspirującą historię firmy wdrażającej procesy automatyzacji w swoich strukturach.

Wprowadzenie automatyzacji ma na celu osiąganie jeszcze lepszych wyników pracy zarówno w strukturze wewnętrznej, jak i działaniu na rzecz klientów. Podczas Google Partners Summit na przykładach przedstawione zostały korzyści wynikające z uwzględnienia automatyzacji w strategii rozwoju firmy. Wskazano na znaczenie samego przygotowania do procesu oraz omówiono etapy zautomatyzowania przedsiębiorstwa. Nie mogło zabraknąć wątku dotyczącego zaawansowanych narzędzi wspomagających automatyzację, które Google dedykuje firmom korzystających z tego typu rozwiązań.  

Automatyzacja jest tematem zyskującym coraz większą popularność, ale i stawiającym przed zarządzającymi niemałe wyzwanie. Rosnące zainteresowanie działaniami reorganizującymi i usprawniającymi działalność firmy wynika przede wszystkim ze skuteczności stosowanych rozwiązań. Jednak należy mieć na uwadze, że wymagają one odpowiedniego przygotowania, opracowania strategii oraz korzystania z narzędzi, które pozwolą w pełni wykorzystać potencjał automatyzacji. Tegoroczne Google Partners Summit było więc doskonałą okazją do zapoznania się z aktualnym stanem wiedzy o automatyzacji, tym bardziej że ujęcie poszczególnych zagadnień w ramach wystąpień przestawili eksperci.

Ideo Force, jest wszędzie tam, gdzie nauka łączy się z profesjonalizmem. Chcemy wiedzieć więcej, by móc jeszcze lepiej pełnić naszą zawodową misję. Dziękujemy Google za możliwość spotkania ze specjalistami, która była okazją do wymiany poglądów i doświadczeń oraz inspiracją do poszukiwania coraz lepszych rozwiązań w zarządzaniu firmą i zespołem. Jestesmy przkeonani, że nasze działania w zakresie automatyzacji marketingu stale szybują do góry i sproatają wymaganiom naszych Klientów.