Ideo Force na SEO MeetUp

15 lutego na Stadionie Narodowym w Warszawie odbyło się spotkanie ekspertów SEO mające na celu wymianę doświadczeń i poszerzenie wiedzy uczestników. Tym razem obraliśmy rolę partnera wydarzenia.


Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 17:00. Uczestnicy mieli okazję wysłuchać aż 4 tematycznych i bogatych merytorycznie prelekcji. Później nadszedł czas na networking, czyli liczne rozmowy mające na celu poszerzanie sieci kontaktów. Z doświadczenia wiemy, że taki element wydarzeń przynosi wiele wartościowych znajomości, które w przyszłości owocują w ciekawe współprace i przyjaźnie.


Po godzinie 19 miało miejsce rozstrzygnięcie konkursu na najciekawiej przedstawioną prezentację. Jest to ciekawa forma mobilizowania nie tylko prelegentów do przygotowywania ciekawych wystąpień, ale również wzbudzanie aktywności uczestników poprzez samo przeprowadzenie głosowania.


Wierzymy, że spotkania tego typu to nie tylko miły sposób spędzania czasu. To czas poszerzania wiedzy, rozmów, nawiązywania nowych znajomości i czerpania inspiracji. Jako agencja e-marketingowa wspieramy takie wydarzenia, sami chętnie na nich występujemy oraz je organizujemy.

 

SEO MeetUp