Ideo Force partnerem E-commerce Standard

Eksperci z Ideo Force podzielą się praktycznymi wskazówkami dotyczącymi pozycjonowania – must have każdego przedsiębiorcy myślącego poważnie o podboju Internetu. Nigdy nie jest tak, że nie można zrobić nic więcej. Co, jednak gdy wszystkie punkty na naszej pozycjonerskiej checkliście zostały wykonane, a efekty nadal nie są zadowalające? To proste. Najlepiej udać się po radę do profesjonalistów. Najbliższa okazja już we wrześniu, w trakcie trwania 13. edycji E-commerce Standard 2018.

Podczas wydarzenia będziemy prowadzić 3-godzinne warsztaty Co jeszcze zrobić w SEO, gdy już wszystko zostało zrobione. Prelekcja będzie poświęcona zagadnieniu pozycjonowania w oparciu o sprawdzone, ale często nieoczywiste i pomijane metody. Wojciech Szymański ekspert ds. e-marketingu, e-commerce oraz e-PR poruszy zagadnienia takie jak: zwiększenie ruchu w kontekście zmiany serwera i wdrożenia AMP, sprawdzone sposoby na wzrost parametrów behawioralnych czy rola przekierowań (301) ze stron podobnych tematycznie.

Wiedza niepoparta faktami nie jest jednak w pełni wartościowa. Jako praktycy wiemy o tym doskonale, dlatego przedstawimy ciekawe case study, które zaprezentują, jak nawet najmniejsze zmiany w obrębie witryny mogą prowadzić do naprawdę dużego wzrostu ruchu organicznego. Po warsztatach zapraszamy natomiast na nasze stoisko, gdzie chętnie podzielimy się wieloletnim doświadczeniem i odpowiemy na wszystkie pytania uczestników konferencji. Do zobaczenia!