Ideo Force pierwszym certyfikowanym Partnerem WP Ads w Polsce!

WP Ads to stosunkowo nowy system reklamowy, w którym marki trafiają ze swoją ofertą do pożądanej grupy docelowej i zwiększają sprzedaż. Jako Ideo Force - pierwsi w Polsce właśnie zostaliśmy jego certyfikowanym partnerem, co oznacza, że posiadamy wiedzę, doświadczenie i praktyczne umiejętności, pozwalające prowadzić skuteczne kampanie reklamowe z wykorzystaniem tej platformy.

Prowadzenie działań reklamowych w WP Ads jest świetnym uzupełnieniem strategii reklamowej dla firm, które dotychczas korzystały np. wyłącznie z Google Ads lub Microsoft Advertising.  Chcąc osiągnąć skuteczność w digital marketingu, trzeba być wszędzie tam, gdzie są klienci marki. Tymczasem wykorzystywanie wyłącznie jednego kanału sprawia, że jest to bardzo trudne do zrealizowania.

Dlatego nic nie liczy się tak, jak dywersyfikacja, którą można uzyskać, poprzez korzystanie z różnych platform, w tym np. właśnie z WP Ads. Reklamując się w tym systemie, nie tylko zdywersyfikujesz kampanie, ale też dotrzesz do zaangażowanych użytkowników skłonnych do skorzystania z Twojej oferty – to szansa na wzrost sprzedaży i poprawę wyników Twojej firmy.

Dowiedz się więcej o WP Ads i sprawdź ile zyskasz!