Ideo Force po raz kolejny w finale European Search Awards 2022

European Search Awards to jeden z najbardziej elitarnych i prestiżowych konkursów w branży SEM na świecie! Nagrody przyznawane są w takich obszarach jak: SEO, PPC i Content Marketing.

Do konkursu mogą zgłosić się nie tylko agencje digitalowe, ale każdy, kto tworzy ciekawe i kreatywne kampanie na terenie jednego z 44 europejskich krajów. Nagrodzone projekty muszą cechować się innowacyjnością, kreatywnością i efektywnością

Konkurencja jest ogromna — z roku na rok ilość przyjmowanych zgłoszeń rośnie. W tym roku organizatorzy oceniali kilkaset zgłoszeń!

Ideo Force do konkursu zgłosiło kampanię przeprowadzoną wraz z Opak System, polską hurtownią zajmującą się dystrybucją materiałów i urządzeń do pakowania.

Nasze zgłoszenie „Ideo Force & Opak System – together we can do more" zostało wyróżnione przez międzynarodowe jury i tym samym znalazło się na shortliście konkursu w kategorii Best Integrated Campaign: Large. 

Wyróżnienie przyznane przez ekspertów z branży, w tak ważnej kategorii cieszy nas podwójnie i jest dla nas szczególnie ważne. Potwierdza nie tylko nasze kompetencje w zakresie realizowania zintegrowanych kampanii reklamowych, ale co ważniejsze dowodzi skuteczności i efektywności naszych działań na rzecz Klientów.

Z niecierpliwością czekamy na ogłoszenie wyników, które w tym roku odbędzie się 26 maja w Barcelonie.

Trzymajcie za nas kciuki!