Ideo Force pośród 3% najlepszych agencji w Polsce!

Miło jest nam poinformować, że Ideo Force zostało wyróżnione przez Google i znalazło się w elitarnym gronie 3% najlepszych agencji w Polsce!

W tym miesiącu firma Google doceniła osiągnięcia najskuteczniejszych firm w branży marketingu internetowego z całego świata, przyznając im status Partnera Premium w ramach nowego programu Google Partners.

W 2022 r. w programie wprowadzono ważne zmiany. Należy do nich zdefiniowanie na nowo, co to znaczy być Partnerem Premier – udało się to osiągnąć dzięki nowym, wysokim wymaganiom programu. Partnerom Premier zostały też udostępnione nowe korzyści, których celem jest wspieranie rozwoju i sukcesu klientów z pomocą Google Ads.

Certyfikat potwierdza nasze umiejętności, a także daje nam oraz naszym Klientom dodatkowe, wymierne korzyści mi.in.:

  • Usługi beta - dzięki czemu jako pierwsi i nieliczni w Polsce mamy dostęp do narzędzi, które jeszcze skuteczniej pomagają naszym ekspertom działać na rzecz Klientów.
  • Zaawansowana pomoc Google Ads - dzięki, której jesteśmy w stanie jeszcze lepiej optymalizować wyniki kampanii Klientów.
  • Spersonalizowana pomoc strategiczna i sprzedażowa - przez co możemy oferować Klientom wysokiej jakości usługi.

Znalezienie się w tak nielicznym i zaufanym gronie partnerów Googla to dla nas powód do dumy, a dla naszych partnerów biznesowych pewność, że powierzają swój biznes skutecznemu, godnemu zaufania i dbającą o najwyższe standardy reklamy.

Jesteśmy dumni z uzyskania przez nasz zespół statusu Partnera Premium i cieszymy się na dalszą współpracę z Google.