Ideo Force świętuje jubileusz 10-lecia Izby Gospodarki Elektronicznej!

Izba Gospodarki Elektronicznej to organizacja, której misją jest rozwój polskiej branży gospodarki cyfrowej, m.in. poprzez działania legislacyjne, wymianę know-how, czy reprezentację wspólnych interesów na arenie krajowej oraz międzynarodowej.

Jesteśmy dumni, że jako Ideo Force należymy do grona firm zrzeszonych w Izbie Gospodarki Elektronicznej już od 2019 roku.

Jubileusz 10-lecia był nie tylko okazją do wspólnego świętowania, ale także wspomnień, związanych z ostatnią dekadą w e-commerce. Niewątpliwie był to czas pełen dynamicznych zmian w polskim sektorze e-handlu. Dzisiaj firmy działające w tym obszarze, znajdują się już w zupełnie innej rzeczywistości niż 10 lat temu, gdy prowadzenie sklepów internetowych, dla wielu nie było jeszcze oczywistym wyborem.

W „podróż” po ostatniej dekadzie w branży, będziemy mieli okazję wyruszyć także, podczas 7. edycji Konferencji Lunch z e-commerce. W jej trakcie uroczystą prelekcję otwarcia wygłosi Patrycja Saas-Staniszewska – Prezes Zarządu Izby Gospodarki Elektronicznej, która dokona podsumowania ostatnich 10 lat w obszarze handlu elektronicznego. 

W tym miejscu chcielibyśmy serdecznie pogratulować Izbie Gospodarki Elektronicznej wielu lat pracy, pełnych inspirujących inicjatyw i imponujących osiągnięć, a także życzyć dalszych sukcesów w rozwoju polskiego e-commerce.

Jesteśmy dumni, że możemy wspólnie profesjonalizować branżę e-handlu!