Ideo Force wyróżnione w prestiżowym rankingu Gazele Biznesu 2021

Zostaliśmy Gazelą Biznesu 2021!

Miło nam poinformować, że Ideo Force zostało wyróżnione przez Puls Biznesu w prestiżowym rankingu Gazele Biznesu 2021.

Gazele Biznesu to ranking najdynamiczniej rozwijających się firm z sektora MSP. Przyznanie Ideo Force tytułu Gazeli Biznesu oznacza, że firma:

  • szybko się rozwija,
  • ma uznaną markę,
  • jest godna zaufania.

Wyróżnienie cieszy tym bardziej, że nie jest przyznawane przez żadne jury, lecz podstawą jego otrzymania są wyniki finansowe przedsiębiorstwa mierzone procentowym przyrostem obrotów osiągniętych w ciągu ostatnich trzech lat. To właśnie wspomniana dynamika wzrostu jest podstawowym kryterium kwalifikującym firmy do zestawienia i decydującym o zajmowanych przez nie miejscach.

Co ciekawe dopiero obecna 22.edycja rankingu jest oparta na wynikach z lat 2018–2020. Uwzględnia więc wpływ epidemii na MSP. 

W związku z powyższym tym bardziej cieszy nas fakt otrzymania niniejszego wyróżnienia. Oznacza to, że droga biznesowa, która została przez nas wybrana jest słuszna i przynosi zamierzone, pozytywne efekty.

W 22. edycji rankingu sklasyfikowane zostały 4490 firmy z całej Polski. 246 miejsce w rankingu w województwie mazowieckim oraz 1042 miejsce w zestawieniu generalnym napawa nas dumną, biorąc pod uwagę, że w rankingu jesteśmy nowicjuszami.

Obecność w tak prestiżowym gronie laureatów Gazeli Biznesu, daje nam satysfakcję i motywację do przyszłych działań. Wierzymy, że dzięki naszej codziennej, sumiennej pracy tempo rozwoju naszej firmy będzie stale rosło.

Dziękujemy!