Ideo Force z tytułem Microsoft Advertising Partner!

Ideo Force uzyskało tytuł Microsoft Advertising Partner! To forma wyróżnienia dla najbardziej wykwalifikowanych agencji oraz partnerów handlowych i technologicznych, działających w branży reklamowej.

Microsoft Advertising Partner Program – idea partnerstwa

Microsoft Advertising Partner Program to nie tylko dowód uznania ze strony firmy Microsoft, ale przede wszystkim możliwość rozwoju. Partnerstwo w programie gwarantuje dostęp do ekskluzywnych szkoleń, zasobów technicznych, marketingowych oraz sprzedażowych.           

Ideo Force od lat zajmuje się prowadzeniem kampanii  Microsoft Advertising (Bing Ads), tworząc dla klientów różne formaty reklam, m.in. reklamy tekstowe w wyszukiwarce Bing oraz reklamy produktowe.

Wyszukiwarka Bing jest mniej popularna niż Google, lecz w niektórych branżach (np. finansowej), reklamy Bing Ads zapewniają wyższy współczynnik CTR (współczynnik klikalności) oraz niższy koszt opłaty za jedno kliknięcie. Z racji na mniejszą popularność wyszukiwarki niż w przypadku Google, mniejsza jest także liczba konkurujących ze sobą reklamodawców, dzięki czemu zwiększają się szanse dotarcia do potencjalnych klientów.

Tytuł partnera Microsoft Advertising Partner to forma docenienia naszej pracy. Jesteśmy pewni, że korzyści płynące z partnerstwa w programie, takie jak m.in. dostęp do badań dotyczących najnowszych trendów w zachowaniach konsumenckich, w połączeniu z naszą wiedzą i doświadczeniem,  przełożą się na jeszcze efektywniejszą realizację założeń kampanii oraz celów biznesowych naszych klientów.

Microsoft Advertising Partner – wyłącznie dla ekspertów

Zaufanie i przejrzystość, to podstawa udanej współpracy biznesowej. Przynależność do programu Microsoft Advertising Partner potwierdza wysokie kwalifikacje specjalistów Ideo Force, w zakresie prowadzenia kampanii Bing Ads. Kilka lat temu zdobyliśmy również certyfikat Bing Ads Accredited Professional, który także jest potwierdzeniem naszych umiejętności. Praca z partnerem Microsoft Advertising daje klientom pewność, że kampanie dla ich firm będą prowadzone przez ekspertów od e-marketingu, którzy posiadają fachową wiedzę w tym zakresie. Współpraca z partnerami przekłada się na osiągnięcie celów reklamowych, gdyż kampanie prowadzone są w oparciu o skuteczną strategię. Agencje ze statusem Microsoft Advertising Partner dają klientom gwarancję osiągnięcia najlepszych wyników z kampanii Bing Ads.

Specjaliści Ideo Force stale podnoszą swoje kompetencje, aby pomagać markom, osiągać sukcesy w Internecie. Ostatnio odznakę Microsoft Advertising Certified Professional otrzymał Piotr Mastalerz. Piotr pracuje w naszej agencji, na stanowisku Senior Online Advertising Specialist, a otrzymany przez niego tytuł potwierdza wysokie kompetencje i duże zaangażowanie w prowadzenie kampanii reklamowych.

Partnerstwo w programie Microsoft Advertising świadczy o stałym rozwoju umiejętności, które przekładamy na realizację celów naszych klientów.