Ideo Force zdobywa tytuł Google Partner Premier 2024!

Ideo Force dołączyło do elitarnego grona 3% najlepszych agencji w Polsce, które mogą posługiwać się tytułem Google Partner Premier 2024. Wiąże się to ze zdobyciem statusu Partnera Premium na rok 2024, co potwierdza wysokie kompetencje zespołu, w obszarze prowadzenia działań PPC.

Program Google Partners jest przeznaczony dla organizacji, które zarządzają działaniami w systemie Google Ads dla innych marek, a jego misją jest wspieranie ich w kreowaniu skutecznych kampanii, pozwalających osiągać określone cele biznesowe klientów.

Podjęcie współpracy z firmą, należącą do wąskiego grona 3% najlepszych Partnerów Google w kraju, daje kontrahentom pewność, że ich działania będą realizowane przez specjalistów, zachowujących najwyższe standardy, w zakresie prowadzenia płatnych kampanii reklamowych.

Jesteśmy dumni, że możemy być częścią tego programu, a nasze działania zostały wyróżnione przez Google. To nie tylko potwierdzenie profesjonalizmu agencji, ale również motywacja do dalszego rozwoju i utrzymania czołowej pozycji na rynku.