Ideo w Google Partners Rising Stars

Prestiżowy program Google Partners Rising Stars dedykowany jest stałym partnerom firmy Google – liderom na rynku agencji interaktywnych, wyróżniających się wyjątkowym potencjałem dynamicznego rozwoju w branży technologii internetowych i IT.

W pierwszych miesiącach 2012 roku uzyskaliśmy status Partnera Google, który świadczy o jakości naszych usług w zakresie marketingu internetowego, a ostatnio zostaliśmy zaproszeni przez Google do wzięcia udziału w programie Google Partners Rising Stars.

Jest to dla nas niemałe wyróżnienie, dlatego że w programie weźmie udział 30 najszybciej rozwijających się agencji e-marketingowych w Polsce, a jedną z nich jesteśmy my.

Warto zaznaczyć, że agencje biorące udział w programie Google Partners Rising Stars uzuskały dostęp do zaawansowanej wiedzy produktowej oraz będą miały możliwość uczestniczenia w spotkaniach z dedykowanym trenerem, których głównym celem jest pomoc w nabyciu nowych kompetencji przez uczestników szkolenia.

Program Google Partners Rising Stars został stworzony, aby wspierać Partnerów Google posiadających duży potencjał i umożliwić im dynamiczny rozwój. Liderzy 30 wybranych agencji zdobędą najwyższej jakości wiedzę i umiejętności biznesowe, które pomogą im stawić czoła problemom organizacji oraz rozwinąć siebie i zespół.

wyszukiwarka google