II edycja LinkedIn Local w Rzeszowie już za nami!

25 października spotkaliśmy się ponownie w rzeszowskim klubie Hola Lola, aby lepiej się poznać, porozmawiać, nauczyć się nowych rzeczy, a przede wszystkim miło spędzić czas z lokalną, linkedinową społecznością. Zwyczajowo już, oprócz pozytywnej atmosfery, odbyły się prelekcje poprowadzone przez uznanych specjalistów. Networking wzbogaciła nam muzyka na żywo, którą zapewniła nam uczestniczka The voice of Poland – Natalia Krzysztofik i Gośka Tutak.

Podczas 2 edycji LinkedIn Local mieliśmy okazję wysłuchać tematu „Smoki, pegaz i wyrozumiały szef, czy istnieją?”. Rozwinął go dla nas Wojciech Szymański – CEO Ideo Force, wykładowca i profesjonalista od wielu lat działający aktywnie na rynku interaktywnym i e-marketingowym.

Drugim gościem specjalnym wieczoru była Aneta Michno – dyrektor ICF Rzeszów oraz certyfikowany i akredytowany coach biznesu. Ceniona za swoją praktyczną wiedzę, ogromne doświadczenie i pozytywne nastawienie do życia. Do tej pory przygotowała i zrealizowała już ponad 2000 sesji szkoleniowych dla klientów z różnych sektorów rynku. Dzięki jej prelekcji dowiedzieliśmy się „Jak wejść na zawodowy szczyt i uniknąć facepalmu?”, a to bezcenne wskazówki.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom eventu za mile spędzony czas! Chyba nie pozostaje nam nic innego jak… zacząć myśleć o kolejnej edycji!