Jesteśmy Diamentem Forbesa 2023!

Diamenty Forbesa to ranking przedsiębiorstw, które w ostatnich latach wykazywały dużą dynamikę wzrostu, stale zwiększając swoją wartość. Wyniki zestawienia są opracowywane z wykorzystaniem szwajcarskiej metody wyceny wartości firm. Do sporządzenia wyceny służą dane, takie jak m.in. poziom sprzedaży, zysk netto, czy wartość majątku trwałego.

Przyznanie Ideo Force tytułu „Diament Forbesa 2023” jest potwierdzeniem naszej pozycji, w gronie najstabilniejszych firm na polskim rynku.

Diament, który błyszczy mocno

Diament Forbesa to kolejna nagroda, która udowadnia, że jesteśmy godną zaufania, nowoczesną organizacją.

Wyróżnienie to ma dla nas szczególne znaczenie, gdyż jest efektem naszej wieloletniej pracy, w której skupiamy się nie tylko na ciągłym rozwoju naszych kompetencji, ale też doskonaleniu oferty. Wszystko po to, by oferować Klientom najwyższą jakość usług, zapewniając innowacyjne rozwiązania i odpowiadając na realne potrzeby rynku. Prężny rozwój naszej marki determinuje nie tylko skuteczność i doświadczenie naszego zespołu, ale też zdolność do predykcji, wpływająca na dynamiczny wzrost biznesu.

Stabilność i wiarygodność

By osiągać wymierne wyniki finansowe, będące jednym z głównych kryteriów oceny firm w rankingu, trzeba dysponować nie tylko przejrzystą i dobrze przemyślaną strategią, ale też konsekwentnie realizować jej założenia. Niezwykle ważny jest także kompetentny zespół, umiejący sprostać nawet najbardziej wymagającym celom, oczekiwaniom i projektom. Otrzymanie Diamentu Forbesa wskazuje na stabilność i wiarygodność naszej organizacji, co oznacza, że zarówno klienci, jak i partnerzy biznesowi mogą nam zaufać. Długoterminowa i partnerska współpraca to jeden z celów, przyświecających nam od samego początku działalności.

Diament Forbesa to jednak niejedyna nagroda, świadcząca o dynamicznym wzroście naszej agencji. Kilka tygodni temu po raz kolejny zostaliśmy także Gazelą Biznesu. To ranking przygotowywany przez Puls Biznesu, przy którego sporządzaniu, pod uwagę bierze się m.in. procentowy przyrost obrotów przedsiębiorstwa, osiągnięty w ciągu ostatnich 3. lat.

Zobacz, jak zostaliśmy Gazelą Biznesu 2022!

Każde kolejne wyróżnienie napędza nas do dalszego rozwoju, w celu zapewnienia Klientom skutecznych rozwiązań z obszaru e-marketingu i e-commerce. Jesteśmy dumni, że znaleźliśmy się w jednym z najbardziej prestiżowych rankingów, wśród firm prywatnych w Polsce.

W tym miejscu pragniemy serdecznie podziękować wszystkim, którzy każdego dnia, razem z nami budują wartość marki Ideo Force.