Jesteśmy na CEE Innovation & Investment Executive Summit w Warszawie

Wiceprezeska zarządu naszej agencji, Joanna Tymowicz, oraz Senior Marketing Manager, Paweł Szczyrek, biorą udział w prestiżowym wydarzeniu CEE Innovation & Investment Executive Summit, które odbywa się w Pałacu w Wilanowie w Warszawie.

CEE Innovation & Investment Executive Summit to spotkanie ikon europejskiego biznesu oraz firm przyszłości. W ramach tego wydarzenia rozstrzygnięty zostanie konkurs „Innowacyjny Lider”, w którym bierze udział Joanna Tymowicz. Konkurs ten ma na celu docenienie osób i firm za wprowadzanie innowacyjnych produktów i strategii.

Joanna Tymowicz została nominowana za usługę E-commerce Manager Support, która oferuje holistyczne wsparcie w zakresie e-commerce. Usługa ta obejmuje kompleksowe doradztwo w działaniach strategicznych i operacyjnych związanych z digital marketingiem, sprzedażą oraz zarządzaniem w biznesie. Dzięki tej usłudze, wiele firm zyskało wykwalifikowanego Managera e-commerce, który wnika w struktury organizacji i definiuje nowe standardy działań.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu i trzymamy kciuki za Joannę oraz jej innowacyjne podejście do e-commerce!