Jesteśmy po gali wręczenia Diamentów Forbesa!

O tym, że Ideo Force znalazło się w prestiżowym rankingu miesięcznika Forbes, dowiedzieliśmy się już w styczniu, także informując o tym na łamach naszych aktualności. 27 kwietnia wzięliśmy jednak udział w wydarzeniu, w trakcie którego oficjalnie odebraliśmy tę nagrodę, co było dla nas bardzo pozytywnym doświadczeniem.

Otrzymanie Diamentu Forbesa wskazuje na dynamiczny wzrost naszej organizacji, będący pokłosiem skutecznej i dobrze przemyślanej strategii oraz ciężkiej pracy całego zespołu naszej agencji. Każdego dnia realizujemy cele naszych klientów, obserwując, jak marki z którymi współpracujemy, rozwijają swoje skrzydła w cyfrowym świecie.

Jesteśmy dumni, że znaleźliśmy się w tak prestiżowym zestawieniu, co motywuje nas do dalszego rozwoju i podejmowania działań, na rzecz profesjonalizacji branży e-commerce. W tym miejscu pragniemy jeszcze raz podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do zdobycia tej nagrody – całemu zespołowi oraz naszym klientom i partnerom biznesowym, którzy tworzą wraz z nami wartość marki Ideo Force.