Joanna Tymowicz laureatką konkursu Innowacyjny Lider 2024!

Z przyjemnością informujemy, że Joanna Tymowicz została laureatką prestiżowego konkursu Innowacyjny Lider 2024 w kategorii MARKETING/MAR-TECH/AD-TECH. Kapituła konkursowa doceniła zgłoszenie Joanny za dostrzeżenie wyzwań, z którymi mierzy się branża, oraz za stworzenie usługi zapewniającej firmom holistyczne wsparcie z obszaru digital marketingu, zarządzania i sprzedaży.

Stworzona przez Joannę usługa E-commerce Manager Support to kompleksowe rozwiązanie, dzięki któremu każda marka może zyskać opiekę i wsparcie wykwalifikowanego E-commerce Managera. Taki manager staje się integralną częścią zespołu, wnika w struktury organizacji i definiuje nowe standardy działań. Często tworzy również zewnętrzny dział marketingu firmy, złożony ze specjalistów pracujących w różnych obszarach.

Joanna Tymowicz podkreśla, że „siła lidera tkwi w sile jego zespołu”. Jej sukces to wyróżnienie dla całego zespołu Ideo Force, potwierdzające jakość codziennej pracy oraz dowodzące, że nasze ciągłe dążenie do realizacji różnych wyzwań jest doceniane na rynku.

Serdecznie gratulujemy zdobycia tej wyjątkowej nagrody!