Konkurs Dyrektor e-Commerce Roku 2023 – przegląd wydarzeń

O nominacji Tomasza Kwiatkowskiego do konkursu Dyrektor e-Commerce roku 2023 informowaliśmy już na początku czerwca. Tomek został nominowany w kategorii Long Term Cooperation za swoją wieloletnią współpracę z marką iParts.pl. W tym roku organizator – Izba Gospodarki Elektronicznej przygotowała dla uczestników konkursu także specjalne warsztaty pt. „Lider w płynnych czasach”.

Tomasz wziął udział w tym wydarzeniu. Będąc liderem, sam na co dzień zarządza zespołem specjalistów, zajmujących się różnymi obszarami digital marketingu. Planuje i wdraża kompleksowe strategie e-marketingowe, angażując się także w działalność dydaktyczną. Od kilku lat prowadzi wykłady z kilkunastu przedmiotów na uczelniach wyższych.  

W trakcie spotkania poruszano m.in. tematy takie, jak empatyczne słuchanie, neuroprzywództwo, czy praktyczne wykorzystanie narzędzia rozwojowego, jakim jest FRIS. Była to nie tylko spora dawka wiedzy, ale też inspiracji, potrzebnej w pracy liderów, którzy każdego dnia zmagają się z wieloma trudnościami, nierzadko związanymi z aspektem ludzkim w zespołach.

Źródło: https://www.facebook.com/IzbaGospodarkiElektronicznej/posts/pfbid024o1rw9o9VDSPdQ1MaB9vfaLhc5Hu7e7xoHSZ2kpXtHtMDsTmvdki53CgErCFtJESl 

Warsztaty zostały zorganizowane z myślą o zarządzających, widzących potrzebę modyfikacji metod pracy, w związku z dynamicznie zmieniającym się środowiskiem biznesowym w świecie VUCA/BANI. Nie było to jednak jedyne ciekawe wydarzenie, towarzyszące tegorocznej edycji konkursu. 

Jak wyglądała gala ogłoszenia laureatów konkursu?

Gala ogłoszenia laureatów konkursu Dyrektor e-Commerce Roku 2023 odbyła się 20 czerwca w Santa Natura Resort & SPA nieopodal Warszawy. Wraz z Tomaszem, w wydarzeniu uczestniczyła także Joanna TymowiczWiceprezeska Zarządu Ideo Force.

W tym miejscu chcielibyśmy jeszcze raz, serdecznie pogratulować zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom konkursu, którzy każdego  udowadniają, że polska branża e-commerce jest pełna utalentowanych i niezwykle ambitnych ekspertów. Gratulujemy także Izbie Gospodarki Elektronicznej – organizacji zarówno wspaniałego konkursu, jak i gali, będącej zwieńczeniem całego wydarzenia.

Warsztaty i gala to jednak nie koniec…

Już w marcu swoją premierą miała I część raportu "Dyrektor e-Commerce Roku 2023", w którym liderzy oceniali ostatnią dekadę w branży handlu elektronicznego. Tymczasem do rąk czytelników trafiła właśnie II część publikacji. Z raportu pt. "Dyrektor e-Commerce Roku 2023. Część II: Liderzy o przyszłości rynku” można dowiedzieć się m.in.: 

  • Jak będą wyglądać najbliższe lata w branży e-commerce?
  • Z czym będą mierzyć się zarządzający?
  • Czy istnieje recepta na kryzys?

Premiera II części raportu, autorstwa Izby Gospodarki Elektronicznej zwieńczyła  tegoroczną edycję konkursu. Gala ogłoszenia jego laureatów już dawno za nami, jednak całe wydarzenie niewątpliwie sprzyja głębszej refleksji - zarówno na temat funkcjonowania w trudnej, branżowej rzeczywistości, jak i tego, co może przynieść przyszłość. Jednym z ekspertów, którego wypowiedzi znalazły się w publikacji, był właśnie Tomasz Kwiatkowski. W raporcie opowiedział on  nie tylko o tym, z jakimi wyzwaniami branża e-commerce będzie mierzyć się już wkrótce, ale także o trendach, które mogą być kluczowe w najbliższej dekadzie.

Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=rQhMQmPxK-A

Serdecznie zachęcamy do pobrania raportu, który jest dostępny po linkiem: https://eizba.pl/wp-content/uploads/2023/06/Dyrektor-e-Commerce-Roku-2023-cz2-Liderzy-o-przyszlosci-rynku-small-2.pdf

Już teraz czekamy także na kolejną edycję konkursu, który niewątpliwie jest jednym z najciekawszych i najbardziej prestiżowych wydarzeń w branży handlu elektronicznego.