Mamy 5 specjalizacji Google AdWords

Potwierdzając umiejętność posługiwania się tym narzędziem sieciowym, dołączyliśmy do wąskiego grona agencji posiadających zarówno status Premier Partner, będący formą wyróżnienia i uznania od Google, jak i wszystkie 5 specjalizacji AdWords. Należą do nich: reklama w sieci wyszukiwania, w sieci reklamowej, reklama mobilna, Zakupy Google oraz właśnie video ads. Nasi specjaliści zdobyli także certyfikat z projektowania i optymalizacji stron mobilnych.

Z internetowym gigantem, jakim jest Google, współpracujemy od lat. Nasze praca i osiągnięcia już kilkukrotnie zostały przez niego docenione. Parę lat temu zostaliśmy zaproszeni do prestiżowego programu Google Rising Stars a w zeszłym roku otrzymaliśmy status Google Premier Partner, przyznawany agencjom osiągającym najlepsze wyniki w kampaniach reklamowych. Dwa lata z rzędu nominowano nas także do prestiżowego konkursu Premier Partner Awards.

- Sukcesywnie dążymy do realizacji celów, które sami sobie stawiamy. Jednym z nich jest nieustanne potwierdzanie naszych umiejętności. Rynek interaktywny to przyszłość – ciągle ewoluująca przyszłość. A odniesienie sukcesu w takiej rzeczywistości wymaga ciągłej adaptacji, rozwijania kompetencji i rywalizowania z coraz silniejszą konkurencją. – wyjaśnia Paweł Korniak, wiceprezes Ideo Force.

google premier partner logo