Pogłębiamy współpracę z Microsoft

W Ideo Force jesteśmy ekspertami w dziedzinie marketingu internetowego i stale rozwijamy nasze kompetencje, by poszerzać ofertę i odpowiadać na realne potrzeby rynku.

Partnerstwo w programie Microsoft Advertising Partner wspomaga pracę naszych specjalistów z obszaru PPC, poprzez zapewnienie im dedykowanego supportu, merytorycznego i technicznego wsparcia ze strony partnera oraz dostępu do bazy zasobów szkoleniowych, pozwalających rozwijać umiejętności.

Możliwość nawiązania bliższej, wręcz bezpośredniej współpracy z Microsoft to potwierdzenie rosnących kompetencji naszego zespołu, w zakresie konfigurowania i optymalizacji kampanii Microsoft Advertising.

Mimo że dla większości sklepów internetowych, pierwszą rekomendacją w odniesieniu do prowadzenia płatnych kampanii reklamowych jest Google, to reklamy w ekosystemie Microsoft Ads, w wielu przypadkach zwiększają szansę na dotarcie do nowych klientów.

Ekspansja nowych obszarów reklamowych to szansa na rozwój sklepu internetowego, a Microsoft Ads to rynek, który wkrótce może mieć jeszcze większy udział w sieci.  Zainteresowanie Microsoft Advertising może wzrosnąć, chociażby ze względu na integrację modelu GPT- 4 OpenAI z wyszukiwarką Bing, co może zmienić paradygmat tego, jak powinny działać wyszukiwarki internetowe. To ważny krok, który może wpłynąć na zwiększenie zainteresowania firm, działaniami reklamowymi w Microsoft Ads.

Kampanie Microsoft Advertising są optymalnym rozwiązaniem dla marek, których marketing w Google jest już rozwinięty, a teraz szukają nowych kanałów docierania do użytkowników i chcą wygrywać z konkurencją. Dla nich dołożenie do działań e-marketingowych komponentu, w postaci kampanii w Microsoft Ads, może być bardzo opłacalne.