Social Media Week zawita do Polski

Social Media Week to idea mająca globalny zasięg. Ta cykliczna impreza zapoczątkowana w Nowym Jorku, obecna jest w wielu miastach na całym świecie. Wymienić tutaj można Londyn, Chicago, Rzym, a w tym roku również Warszawę. Pierwsza edycja SMW w Polsce odbędzie się już w czerwcu i potrwa dwa dni (14-15.06).

Co jest takiego szczególnego w tym wydarzeniu? Dla wielu to najlepsza okazja zdobywania cennej wiedzy, informacji o nowych trendach oraz technologiach interaktywnych, a także skarbnica inspirujących pomysłów i ciekawych case study. Prelekcje oraz panele dyskusyjne adresowane są nie tylko do osób z branży, ale także do szerokiego grona przedsiębiorców, którzy rozumieją wagę nowych mediów w dzisiejszym świecie oraz prowadzeniu i rozwijaniu biznesu. Social Media Week to czas i miejsce, gdzie praktycy, dzielą się swoim bogatym doświadczeniem.

Mamy ten zaszczyt, że grupa naszych specjalistów wystąpi na pierwszej edycji SMW z prelekcją „Wysokie loty, czyli o flircie branży lotniczej z Social Media. Skuteczny Employer Branding”.

Nie przegapcie Social Media Week!

Więcej informacji smw.socialmedianow.pl