Tomasz Kwiatkowski nominowany w konkursie Dyrektor e-Commerce Roku 2023!

Dyrektor e-Commerce Roku 2023 to prestiżowy konkurs, organizowany przez Izbę Gospodarki Elektronicznej. To wydarzenie stworzone z myślą o docenieniu najlepszych zespołów, jak i liderów, stojących za innowacyjnymi projektami, czy wdrożeniami, a także prowadzących skuteczne działania w branży handlu elektronicznego. 

W tym roku nominację w konkursie otrzymał Tomasz Kwiatkowski, koordynujący holistyczne działania digital marketingowe dla marek, działających w różnych branżach. Jedną z firm z którą Tomasz współpracuje od wielu lat jest marka iParts.pl, w której pełni rolę Dyrektora e-commerce. 

To właśnie skuteczna współpraca z zespołem tej marki, jak i efekty, wynikające z umiejętności łączenia wszystkich podejmowanych przez nią działań w spójny proces, przekładają się na sukces, w postaci maksymalizacji zysków.

Jak twierdzi sam Tomasz: 

„Kiedy rozpoczynałem e-commerce’ową drogę z iParts wiedziałem, że przed nami ogrom pracy i intensywnych działań, które dzisiaj w połączeniu ze skuteczną strategią i interdyscyplinarnym podejściem do zarządzania zespołem, przynoszą firmie wymierne efekty. Wierzę, że sukcesy teamu są sumą proaktywności i umiejętności realizowania działań, nie jako odrębne jednostki, ale jako zespół. To właśnie dzięki temu, że potrafimy osiągnąć synergię, w zakresie naszych zróżnicowanych kompetencji, jak i rozwiązań z których korzystamy, odnosimy liczne sukcesy, co jest dla mnie źródłem ogromnej satysfakcji”. 

Serdecznie gratulujemy zarówno Tomaszowi, jak i marce iParts.pl!