Webinar "Marketing 5.0, czyli krótki brief dla Dyrektora Marketingu" za nami!

Każdy, kto chociaż w najmniejszym stopniu miał styczność z e-marketingiem wie, jak dynamicznie zmienia się ta branża. Z związku z tak dużą amplitudą zmian, postanowiliśmy zorganizować webinar poświęcony marketingowi 5.0. Inspiracją do podjęcia tego tematu była książka napisana przez Iwan Setiawan, Kartajaya Hermawan oraz Philipa Kotlera: "Marketing 5.0. Technologie Next Tech".

Wojciech Szymański - Managing Director w naszej agencji, 2 marca 2022 roku poprowadził webinar dedykowany przede wszystkim do prezesom, dyrektorom oraz właścicielom firm, które w swojej strategii zakładają działania marketingowe.

Wojciech podczas spotkania podejmował m.in. tematy:

  • Transformacji marketingu;
  • Opowiadał o istocie marketingu 5.0;
  • Wyjaśniał na czym polega przepaść pokoleniowa;
  • Zwrócił uwagę uczestników na zjawisko polaryzacji społeczeństwa;
  • Pokazał kilka ścieżek efektywnego działania;
  • Wyjaśniał jak technologia może usprawnić marketing;
  • Objaśniał czym jest zwinny marketing.

Na sam koniec spotkania Wojciech podzielił się z uczestnikami webinaru 15 radami jak postępować, aby prowadzić marketing zgodny z założeniami marketingu 5.0. Zainteresowanie webinarem było ogromne. W wydarzeniu wzięło kilkadziesiąt osób, zainteresowanych tematyką wystąpienia.

W DNA Ideo Force wpisane są działania profesjonalizujące branżę e-marketingową. Codziennie staramy się być źródłem wiedzy e-marketignowej i e-commerce. Nasi pracownicy to eksperci, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą oraz doświadczeniem poprzez liczne artykuły eksperckie (dostępne m.in. na naszym blogu), wydarzeniach branżowych lub organizowanych przez nas webinarach.

Nasze webinary to zawsze gwarancja eksperckiej wiedzy, inspiracja i konkretne przykłady do wykorzystania w praktyce.

Czekamy już na kolejne okazje do dzielenia się z Wami naszą wiedzą oraz możliwością nauczenia się czegoś nowego. Do zobaczenia (i usłyszenia) już niedługo!