Wojciech Szymański wystąpi podczas XXIV Kongresu PR!

Wydarzenie co roku gromadzi ekspertów związanych z komunikacją i PR, którzy dzielią się wiedzą, doświadczeniami i inspiracjami.

W trakcie Kongresu, odbywającego się pod hasłem „Sztuczna inteligencja, kryzys i technologie. Wyzwania public relations”, Wojciech Szymański wygłosi prelekcję pt. „Przezwycięż(AI) kryzysy wizerunkowe. Strategie wykorzystania sztucznej inteligencji w analizie sentymentu i komunikacji kryzysowej”.

Podczas prezentacji podzieli się z uczestnikami swoją bogatą wiedzą na temat tego, jak narzędzia sztucznej inteligencji mogą rewolucjonizować zarządzanie kryzysowe w public relations, pomagając lepiej zrozumieć emocje i reakcje odbiorców.

Kongres organizowany jest nieprzerwanie od 2001 roku przez wydawnictwo Newsline we współpracy z Agencją EXACTO. Co roku gromadzi wiodących ekspertów z branży PR, by wspólnie szukać nowych rozwiązań i dzielić się doświadczeniami.

Jako Ideo Force, jesteśmy dumni, że możemy po raz kolejny być partnerem tego wyjątkowego wydarzenia, które od 24 lat stanowi źródło wiedzy i inspiracji na temat najbardziej aktualnych wyzwań i problemów komunikacyjnych.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych AI, public relations oraz nowoczesnymi technologiami do udziału w tym wydarzeniu.

Szczegóły i rejestracja na stronie: kongrespr.pl.

Do zobaczenia!