Zaproszenie do Premier Partners Awards

Od lat realizujemy efektywne i skuteczne kampanie AdWords dla naszych klientów. Korzystamy z szerokiej gamy narzędzi, dostarczanych przez Google, wydobywając z nich maksimum możliwości. Cieszyliśmy się, kiedy otrzymaliśmy w końcu status Google Premier Partner, który jest wyrazem uznania za naszą ciężką pracę i osiągane efekty.

Teraz z radością możemy ogłosić, że zostaliśmy 2 rok z rzędu nominowani do prestiżowego konkursu Premier Partner Awards. Do udziału zapraszane są najlepsze, spośród partnerskich agencji, charakteryzujące się wybitnymi osiągnięciami w prowadzonych kampaniach reklamowych, mają wyjątkową kulturę organizacji oraz sięgają po innowacyjne rozwiązania.

- Docenianie wysiłku i osiąganych efektów zawsze napawa dumą. Dlatego cieszmy się bardzo, że drugi raz zostaliśmy nominowani przez Google. Takie wyróżnienie znaczy dla nas bardzo dużo. Mamy nadzieję, że na nominacji się nie skończy, ale póki co, nie zapeszajmy. – opowiada z uśmiechem Paweł Korniak, wiceprezes Ideo Force.

Wyniki konkursu i zwycięskie zespoły z regionu EMEA (Europa, Bliski Wschód i Afryka) zostaną ogłoszone na uroczystej gali, która odbędzie się 7 września w Dublinie.


google partners awards