Zdobywamy certyfikat Bing Ads Accredited Professional

W Ideo Force mamy ciągły głód zdobywania nowych umiejętności. Tym razem możemy pochwalić się zdobyciem certyfikatu Bing Ads Accredited Professional, który dołączy do całkiem już sporej kolekcji.
27 lutego 2017

20 lutego 2017 roku sięgnęliśmy po kolejny z certyfikatów. Tym razem potwierdzający nasze marketingowe umiejętności i wiedzę w zakresie kampanii promocyjnych w wyszukiwarce Bing. Reklamy tego typu nie są jeszcze dostępne w Polsce, jednak na światowym rynku mają się całkiem nieźle.

Oczywiście Google pozostaje niekwestionowanym liderem, jednak wyszukiwarka Microsoftu zdobywa coraz większą popularność. Według danych za 2016 rok osiągnęła 11% udział na globalnej arenie, przy czym w krajach takich jak USA, Tajwan, Hong Kong czy Wielka Brytania wynosi średnio powyżej 20%.

Same kampanie reklamowe mają charakter bardzo zbliżony do tych znanych z AdWords, a mechanizmy, cele i narzędzia opierają się na niemal tych samych zasadach. Jednak realizowanie dodatkowych działań marketingowych w Bing pozwala dotrzeć do kilku, kilkunastu procent konsumentów, którzy znajdują się poza zasięgiem Google.

- W dzisiejszych czasach, każda umiejętności i wiedza są na wagę złota. Chcemy nieustannie podnosić swoje kompetencje i oferować klientom kompleksową obsługę w sieci. Dlatego zawsze zachęcam nasz zespół, żeby nie ustawali w doskonaleniu swoich umiejętności i sięganiu po nowe – komentuje Wojciech Szymański, prezes Ideo Force.

 

bing ads