Zespół Ideo Force wystawcą podczas 21. edycji Targów eHandlu

XXI edycja Targów eHandlu, odbyła się 14 kwietnia 2022 roku w centrum EXPO XXI w Warszawie. Wydarzenie zgromadziło kilkudziesięciu wystawców oraz setki odwiedzających.

Wśród wystawców można było znaleźć liderów branży logistycznej, finansowej, operatorów płatności elektronicznych, software house’y czy największe agencje e-marketingowe. Ideo Force nie mogło tam zabraknąć!

Nasz zespół w składzie: Wojciech Szymański, Joanna Tymowicz, Marcin Lipiec, Paweł Szczyrek oraz Barbara Kossak, pojawił się na targach jako wystawca po raz pierwszy. Nasze stoisko cieszyło się ogromnym zainteresowaniem.

Podczas targów odbyliśmy kilkadziesiąt rozmów biznesowych, zarówno z klientami z Polski jak i zza granicy, w trakcie których usłyszeliśmy wiele ważnych sugestii, które są ważną wskazówką w dalszym rozwoju i ulepszaniu naszych usług.

Nasi eksperci odpowiedzieli na setki pytań klientów, udzielili dziesiątek rekomendacji dotyczących e-commerce.

Udział w wydarzeniu umożliwił nam również osobiste spotkania z naszymi partnerami biznesowymi, obecnymi klientami, a także pozwolił nawiązać nowe relacje biznesowe.

Wydarzenie uważamy za bardzo udane. Poza podzieleniem się naszą wiedzą, mieliśmy okazję wysłuchać ciekawych prelekcji.

Spotkania z właścicielami sklepów internetowych z najróżniejszych branż zainspirowały nas do jeszcze efektywniejszej pracy na rzecz naszych Klientów!

Z niecierpliwością wyczekujemy kolejnych branżowych wydarzeń, w których będziemy uczestniczyć!