Specjalista SEO

Dołącz do naszego zespołu Wyślij CV i list motywacyjny

Zakres obowiązków:

  • opracowywanie, wdrażanie i monitorowanie skutecznych strategii SEO dla biznesów aktualnych i nowych klientów,
  • samodzielne prowadzenie projektów w obszarze SEO i SXO,
  • analiza i optymalizacja serwisów internetowych,
  • dbanie o rozbudowę i doskonalenie treści serwisów internetowych,
  • kontrola wykonywania zadań i ich efektów,
  • wyszukiwanie nowych rozwiązań zwiększających widoczność serwisów w wyszukiwarkach,
  • raportowanie prac i efektów działań pozycjonerskich.

Szukamy osób, które:

  • posiadają minimum 2-letnie doświadczenie w zakresie SEO,
  • bez problemu odnajdują się w internetowej rzeczywistości,
  • znają potrzeby i modele zachowań internautów,
  • znają HTML/CSS,
  • swobodnie poruszają się po różnych rodzajach CMSów,
  • efektywnie wykorzystują narzędzia analityczne i potrafią wyciągać trafne wnioski z danych,
  • sprawnie wyszukują, analizują i przetwarzają informacje,
  • zgłębiły tajniki narzędzi SEO (Senuto, Ahrefs, Screaming Frog, Senuto, Semrush, Semstorm, Search Console, GA4, Tag Manager, Looker Studio),
  • śledzą na bieżąco trendy i nowinki branżowe,
  • nie ograniczają się do standardowych rozwiązań,
  • są kreatywne i pomysłowe,
  • cechują się samodzielnością, inicjatywą i umiejętnością organizacji pracy własnej.

Jeśli dołączysz do naszego zespołu, możesz liczyć na:

  • wynagrodzenie adekwatne do Twojej wiedzy, umiejętności i doświadczenia,
  • stabilną pracę, w zgranym zespole, dla znanych marek,
  • zdobywanie doświadczenia w ciekawych projektach,
  • ciągły rozwój wiedzy z zakresu digital marketingu,
  • pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,
  • wybór preferowanej formy zatrudnienia,
  • atrakcyjny system benefitów i dofinansowań pracowniczych,
  • dobrą atmosferę pracy i liczne spotkania integracyjne,
  • sympatyczną atmosferę i elastyczne podejście firmy do pracownika.

Sposób aplikacji:

Zapraszamy do przesłania swojego CV na nasz adres: praca // ideoforce.pl

W temacie e-maila podaj: nazwę stanowiska, na jakie aplikujesz oraz swoje imię i nazwisko.

Prosimy również o nazwanie w ten sam sposób dołączonych plików.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Klauzula

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o zamieszczenie zapisu: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych przez Ideo Force Sp. z o. o., w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na w/w stanowisko oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji, jednak nie dłużej niż przez 36 miesięcy. Składając dokumenty aplikacyjne oświadczam, iż zapoznałam/em się z warunkami rekrutacji oraz klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych w Ideo Force Sp. z o.o.”

Zapoznaj się z informacją odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych w procesie rekrutacji