Pozycjonowanie dla iParts Sp. z o. o.

Klient

iParts to wiodący na rynku sklep specjalizujący się w internetowej sprzedaży zamiennych części samochodowych. W swojej ofercie posiada ponad 2 000 000 części zamiennych do niemal wszystkich marek.

iParts

Klient

iParts to wiodący na rynku sklep specjalizujący się w internetowej sprzedaży zamiennych części samochodowych. W swojej ofercie posiada ponad 2 000 000 części zamiennych do niemal wszystkich marek.

Zadania i cele

iParts jest jednym z największych sklepów motoryzacyjnych. Integracja CMS Edito z platformą katalogową TecDoc Webservice, umożliwiła zbudowanie oferty zawierającej 2 000 000 części samochodowych oraz ich sprzedaż wyłącznie drogą internetową. 

Jest to jednocześnie jedno z największych przedsięwzięć tego typu w Polsce. Szereg funkcjonalności pozwolił na efektywne połączenie wielu procesów takich jak sprzedaż, obsługa klienta i zarządzanie produktami na stronie.
Więcej o sklepie internetowym iParts możecie przeczytać tutaj.

Zajęliśmy się optymalizacją serwisu, doborem słów kluczowych, pozycjonowaniem oraz budową link popularity. Dzięki temu rosła świadomość marki i funkcjonalność samego serwisu. Zaprojektowaliśmy także szereg działań performance marketing, które miały aktywizować użytkowników serwisu, a docelowo zwiększać wskaźniki sprzedaży.

Główne korzyści dla Klienta

  • Wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania Google.
  • Zoptymalizowany serwis www.
  • Wzrost ilości transakcji dzięki e-mailingowi 41%.
  • Wzrost przychodów dzięki e-mailingowi 42%.
  • Wzrost ilości transakcji wynikających z przeprowadzonych promocji 30%.
  • Wzrost przychodów wynikających z przeprowadzonych promocji 39%.

iparts strona www

Skontaktuj się z nami
Administratorem udostępnionych przez Ciebie danych osobowych jest Ideo Force Sp. z o.o. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niepodanie danych oznaczonych jako niezbędne do świadczenia usług na Twoją rzecz uniemożliwi ich świadczenie. Dowiedz się więcej o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych oraz przysługujących Ci uprawnieniach w Polityce prywatności.