Zyzio&Zuzia-doradztwo marketingowe

Klient

Zyzio and Zuzia to sklep internetowy, zajmujący się sprzedażą odzieży niemowlęcej wyprodukowanej w Polsce. Swoją działalność sklep Zyzio and Zuzia rozpoczął w 2019 roku. Głównym asortymentem są kombinezony niemowlęce dostępne w wielu różnorodnych wariantach. Zyzio and Zuzia oferuje ubrania, które charakteryzują się komfortem oraz wysokiej jakości materiałami i wykonaniem. Zatem misją Zyzio and Zuzia jest zadowolenie nie tylko rodziców, ale także dzieci.

Klient

Zyzio and Zuzia to sklep internetowy, zajmujący się sprzedażą odzieży niemowlęcej wyprodukowanej w Polsce. Swoją działalność sklep Zyzio and Zuzia rozpoczął w 2019 roku. Głównym asortymentem są kombinezony niemowlęce dostępne w wielu różnorodnych wariantach. Zyzio and Zuzia oferuje ubrania, które charakteryzują się komfortem oraz wysokiej jakości materiałami i wykonaniem. Zatem misją Zyzio and Zuzia jest zadowolenie nie tylko rodziców, ale także dzieci.

O firmie

Zyzio&Zuzia to polski e-commerce działający w branży odzieży niemowlęcej. W ofercie sklepu znajduje się wysokiej jakości odzież i akcesoria dla najmłodszych, które są  produkowane w Polsce.  Brand powstał dzięki pasji jego pomysłodawczyni, a zarazem właścicielki – Marzeny Pawłowskiej, która we współpracy z niewielkimi polskimi szwalniami, stworzyła własną kolekcję ubrań niemowlęcych. Obecna pozycja sklepu pokazuje, że założenie własnej marki było dobrą decyzją. Zyzio&Zuzia jest znaczącym graczem w segmencie odzieży niemowlęcej. Jak pokazuje przykład tego brandu, nowe podmioty charakteryzujące się połączeniem wysokiej jakości ze skutecznym marketingiem, mają szanse na sukces nawet w bardzo konkurencyjnych branżach.

Realizujemy wymagające projekty i inspirujemy do działań w e-marketingu. Zapisz się na newsletter i zyskaj dostęp do wiedzy ekspertów.

Administratorem udostępnionych przez Ciebie danych osobowych jest Ideo Force Sp. z o.o. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie uniemożliwi świadczenie usług na Twoją rzecz. Dowiedz się więcej o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych oraz przysługujących Ci uprawnieniach w Polityce prywatności.

Współpraca

Wiedza z zakresu wielu dziedzin, a przede wszystkim ta dotycząca marketingu internetowego, jest obecnie wymagana od przedsiębiorców prowadzących sprzedaż online. Ideo Force zawsze stara się być partnerem biznesowym dla klientów i wspólnie określać cele, których osiągnięcie przyniesie marce wymierne korzyści, takie jak m.in. wzrost sprzedaży.

Efektywna sprzedaż w sieci to proces, który wymaga wsparcia. Dla każdego właściciela sklepu internetowego posiadanie szeroko rozumianego supportu jest w zasadzie niezbędne. W Ideo Force każdy klient ma do dyspozycji Account Managera, który bazując na swoim doświadczeniu oraz wiedzy jest w stanie zaproponować odpowiednie rozwiązania, dla niemal każdego z obszarów funkcjonowania e-commerce.  

Jedną z usług, którą świadczyliśmy na rzecz marki Zyzio&Zuzia było doradztwo marketingowe. W tym zakresie wydaliśmy szereg rekomendacji dotyczących m.in. oznaczania produktów w serwisie Facebook, generowania stanów magazynowych, wysyłania wiadomości transakcyjnych i zbierania opinii o sklepie. Wydaliśmy także zalecenia dotyczące wysyłki newslettera, jako jednej ze skutecznych form utrzymania kontaktu z klientami.

Grupa docelowa

Sklep Zyzio&Zuzia to marka oferująca odzież niemowlęcą. Główną grupą docelową działalności firmy,  są więc rodzice przygotowujący się do skompletowania tzw. wyprawki dla malucha. Produkty znajdujące się w asortymencie mogą być także idealnym pomysłem na prezent, stąd też do grupy docelowej można zaliczyć również użytkowników poszukujących rzeczy, które mogliby komuś podarować. Sklep udostępnił takim klientom możliwość zamawiania produktów w ozdobnych opakowaniach.

Doradztwo marketingowe

Prowadzenie sklepu internetowego wiąże się z szeregiem rozmaitych czynności, które wpływają na efekt końcowy. W trakcie współpracy zazwyczaj pojawia się duża liczba  dodatkowych wątków, w których wspieramy właścicieli e-sklepów, wprowadzając zmiany lub rekomendując ich wdrożenie.

Stale śledzimy zarówno trendy w e-marketingu, jak i te pojawiające się w branży klienta. W tym celu analizujemy m.in. jego konkurencję. W Ideo Force przygotowujemy rekomendacje w oparciu o wiele różnych czynników, tak aby ich implementacja przynosiła widoczne efekty.

Przebieg działań

W pierwszym etapie współpracy rekomendowaliśmy zmiany w tematyce generowania stanów magazynowych. Przedstawiliśmy również sugestię oraz instrukcję wdrożenia wiadomości transakcyjnych, generowanych do każdego zamówienia.

Sugestie z naszej strony dotyczyły również sposobu komunikacji z klientami, poprzez wysyłkę newsletterów. W ramach współpracy zaproponowaliśmy integrację na linii Shoper-FreshMail, przedstawiając możliwości, które daje ten typ komunikacji z klientami.

Analizowaliśmy także dane dotyczące m.in. najważniejszych ścieżek konwersji, przygotowując dla klienta orientacyjną estymację wyników z serwisu Tik Tok Ads. Ważnym elementem współpracy były także rekomendacje dotyczące zbierania opinii użytkowników o sklepie, które mają istotne znaczenie w procesie budowania wizerunku firmy. W tym zakresie zasugerowaliśmy integrację e-commerce z opiniami Ceneo, przygotowując instrukcję jej wdrożenia.

Wszystkie oferowane przez nas integracje są zweryfikowane przez naszych doświadczonych specjalistów, którzy oferują klientom gotowe i skuteczne rozwiązania.

Wyniki

  • Wzrost widoczności witryny.
  • Większa świadomość marki.
  • Wzrost liczby odwiedzin.

Wnioski

Profesjonalne doradztwo marketingowe przyczyniło się do wdrożenia rozwiązań, dzięki którym wprowadzone działania przyniosły marce zamierzone efekty. Optymalizacja szeregu usprawnień, m.in. w postaci sugerowania zmiany sposobu oznaczania produktów na Facebooku to istotne czynniki, które wpływają na poprawę konwersji.

Duże znaczenie miały także rekomendacje w zakresie zbierania opinii o sklepie, które są niezwykle istotne dla pozyskiwania nowych klientów i budowania pozytywnego wizerunku firmy.

Najlepszym podsumowaniem współpracy pomiędzy Ideo Force, a marką Zyzio&Zuzia jest nagroda eCommerce Polska awards. To jedno z najważniejszych wyróżnień w branży e-commerce dla firm, które wraz ze swoimi klientami osiągają sukcesy w e-biznesie, wykazując się innowacyjnym myśleniem.

Konsekwencja i determinacja to kluczowe elementy gwarantujące sukces współpracy.

Skontaktuj się z nami
Odpowiadamy w 24 godziny
Administratorem udostępnionych przez Ciebie danych osobowych jest Ideo Force Sp. z o.o. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niepodanie danych oznaczonych jako niezbędne do świadczenia usług na Twoją rzecz uniemożliwi ich świadczenie. Dowiedz się więcej o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych oraz przysługujących Ci uprawnieniach w Polityce prywatności.