Pozycjonowanie

Dowiedz się więcej na temat pozycjonowania w wyszukiwarkach.

Pozycjonowanie w wyszukiwarkach
Wpisy blogowe
E-booki do pobrania
Infografiki
Instrukcje

Uszkodzone linki, czyli zepsute linki lub broken links to jedna z bardziej irytujących rzeczy jaka może Cię spotkać podczas surfowania po Internecie.

Planujesz zwiększyć ruch na stronie? Optymalizacja Cię nie ominie! Tworzenie strony internetowej opartej o Wordpress jest ściśle powiązane z SEO. Poprawnie wdrożone zmiany w witrynie zwiększają widoczność w wyszukiwarkach.

Chcesz wiedzieć, jakie frazy sprawiają, że w wynikach wyszukiwania pojawiają się strony z Twojej witryny? Połącz konto Search Console z Google Analytics. Przeprowadzimy Cię przez ten proces. Przygotowaliśmy instrukcję, z którą szybko zintegrujesz usługi.

Określenie bieżącej sytuacji strony internetowej to złożona kwestia. Trzeba znaleźć odpowiedź na pytanie, jak moja strona pozycjonuje się w Google. Z których fraz kluczowych łapie ruch, a z których nie. Jak wypada na tle konkurentów.

Optymalizacja strony pod kątem UX pozwala budować witrynę przyjazną. Web Vitals od Google nie tylko pomaga poznać poziom wrażeń użytkowników podczas korzystania ze strony, ale również sposoby na usprawnienie obszarów obejmujących ich doświadczenie.

SurferSEO to polski startup, który od kilku lat zyskuje popularność zarówno w Polsce, jak i za granicą. Jest narzędziem służącym do wspomagania pozycjonowania stron poprzez optymalizację treści i odpowiedni dobór słów kluczowych.

Jak ocenić skuteczność strategii SEO? Pomóc w tym może analiza widoczności własnego serwisu i stron konkurencji. Za pomocą SEMSTORM łatwo sprawdzisz sytuację swojej strony w Google, porównasz ją z rywalem, a także wyznaczysz kolejne kroki pozycjonowania.

Google Moja Firma to bezpłatne narzędzie do zarządzania firmą w Internecie. Użytkownicy z całego świata informacji o miejscach, produktach i usługach szukają w Mapach Google. Dlatego firma powinna zadbać o pojawienie się w wynikach również w tym miejscu.

Polacy żyją coraz dłużej! Wszem i wobec ogłaszana jest pozytywna informacja o zmianach w nawykach Polaków zarówno żywieniowych, jak i w naszej aktywności. Co to oznacza dla Twojego sklepu z artykułami sportowymi? Zmiany, optymalizację, sukces!

Protokoły http i https wykorzystują informacje o konkretnej stronie internetowej wymieniane między serwerem WWW a przeglądarką internetową. A czym one się różnią?

Prezentacje