Ideo Force z tytułem Microsoft Advertising Partner!

14 lipca 2022
Ideo Force uzyskało tytuł Microsoft Advertising Partner. To forma wyróżnienia dla najbardziej wykwalifikowanych agencji oraz partnerów handlowych i technologicznych, działających w branży reklamowej.
Czytaj dalej

Kolejny artykuł naszego eksperta w Magazynie Online Marketing

14 lipca 2022
To już kolejny raz, gdy mamy okazję do podzielenia się naszą wiedzą i doświadczeniem z czytelnikami Magazynu Online Marketing.
Czytaj dalej

Ideo Force po raz 3. partnerem konkursu mBanku!

27 czerwca 2022
Podobnie jak w ostatnich dwóch latach, również w tym roku Ideo Force jest partnerem konkursu Cyfrowe Rewolucje mBanku. To inicjatywa skierowana do przedsiębiorców z całej Polski, którzy chcą rozpocząć skuteczną sprzedaż produktów lub usług w Internecie.
Czytaj dalej

Nasz ekspert prelegentem na konferencji „Zarządzanie w warunkach niepewności"

8 czerwca 2022
Kilka dni temu w Katowicach odbyła się konferencja „Zarządzanie w warunkach niepewności”. W trakcie eventu Ideo Force było reprezentowane przez Daniela Kazaneckiego, który opowiadał o roli analityki marketingowej, w przygotowaniu biznesu na nieznane.
Czytaj dalej

Kolejny sukces klientki Ideo Force!

3 czerwca 2022
Marzena Pawłowska, która niedawno została finalistką w konkursie „Kobieta e-commerce”, tym razem walczyła o tytuł najlepszego dyrektora w handlu elektronicznym.
Czytaj dalej

Jubileuszowa 5. edycja Konferencji Lunch z e-commerce już za nami!

16 maja 2022
Piątek 13 maja 2022 wcale nie okazał się być dla nas pechowy. W tym dniu o godzinie 10:00 aula Uczelni Techniczno-Handlowej im. H. Chodkowskiej w Warszawie wypełniła się prelegentami i uczestnikami jubileuszowej 5. edycji Konferencji Lunch z e-commerce.
Czytaj dalej
  7  8  9  10  11  12  13  14  15 ...25