Ideo Force partnerem mBanku

1 lipca 2020
Cyfrowe rewolucje to akcja społeczna, w ramach której mikro-, małe i średnie firmy otrzymują wsparcie w rozwinięciu działalności w e-commerce. Dlaczego warto się w nią zaangażować? Jaką rolę pełni Ideo Force w tym projekcie?
Czytaj dalej

Ideo Force na Online Marketing Day

25 czerwca 2020
Przed nami konferencja z udziałem Ideo Force, organizowana przez SEMSTORM. Online Marketing Day odbywa się z myślą o przedstawicielach branży e-commerce, właścicielach firm, specjalistach digital marketingu. Tematem przewodnim jest pozyskiwanie klientów.
Czytaj dalej

Praca zdalna w Ideo Force

27 maja 2020
Epidemia koronawirusa to sprawdzian dla przedsiębiorstw, zwłaszcza firm działających w sektorze marketingu internetowego i e-commerce. Jak sobie radzimy w tej sytuacji? Przygotowaliśmy opis naszych działań w tym trudnym dla biznesu czasie.
Czytaj dalej

Digital Transformation Playbook

10 marca 2020
Digital Transformation Playbook to wynik połączenia sił firm należących do IAB Europe i IAB Polska. Ideo Force znalazło się w gronie znanych i cenionych marek, prezentując ewolucję koncepcji marketingowych.
Czytaj dalej

Ideo Force w programie Digital Champions Program

14 lutego 2020
Ideo Force bierze udział w nowej inicjatywie rozwojowej Google skierowanej do agencji. Digital Champions to kilkumiesięczny program szkoleniowy, w ramach którego specjaliści uzyskują wiedzę o efektywnym wykorzystaniu rozwiązań reklamowych Google.
Czytaj dalej

Podsumowanie działań Ideo Force w 2019

20 grudnia 2019
Wyzwania, projekty, wystąpienia. Bez wątpienia 2019 rok obfitował w wydarzenia, które jeszcze na długo zostaną w nam w pamięci. Zapraszamy na relację z aktywności Ideo Force w minionych 12 miesiącach!
Czytaj dalej
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 ...12