Wiedza, networking, inspiracje. Ideo Force na fali branżowych wydarzeń

25 marca 2024
Marzec obfitował w wiedzę i networking, a wszystko to za sprawą udziału Ideo Force w licznych eventach.
Czytaj dalej

Jesteśmy najlepszą agencją świata w obsłudze Microsoft Ads!

18 marca 2024
Ideo Force zostało wybrane jedną z 3 najlepszych agencji świata w zakresie obsługi kampanii Microsoft Ads. Zwyciężyliśmy w akcji Microsoft Advertising Partner Celebration w kategorii Product & Innovation.
Czytaj dalej

Ideo Force zdobywa tytuł Google Partner Premier 2024!

29 lutego 2024
Ideo Force dołączyło do elitarnego grona 3% najlepszych agencji w Polsce, które mogą posługiwać się tytułem Google Partner Premier 2024.
Czytaj dalej

Zostaliśmy certyfikowanym Partnerem Criteo!

23 lutego 2024
To już kolejny status, który zdobyliśmy w tym roku. Tym razem dołączyliśmy do programu Criteo Partner, tym samym zwiększając dostęp do zasobów wiedzy, pozwalających maksymalizować efekty działań sprzedażowych prowadzonych dla klientów.
Czytaj dalej

Jak zaczęliśmy 2024 rok? Pierwsze ciekawe wydarzenia już za nami!

21 lutego 2024
Początek 2024 roku w naszej agencji jest bardzo intensywny. Za nami m.in. udział w kilku branżowych wydarzeniach, ale też momenty, które sprzyjały integracji zarówno wewnątrz zespołu, jak i w społeczności, dla której nic nie liczy się tak, jak relacje.
Czytaj dalej

Ideo Force po raz kolejny Diamentem Forbesa!

31 stycznia 2024
Znowu to zrobiliśmy. To już drugi raz, gdy otrzymaliśmy Diament Forbesa! Wyróżnienie w tym prestiżowym zestawieniu to dowód stabilnej pozycji Ideo Force, wśród najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce.
Czytaj dalej
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 ...25