E-commerce Academy by Ideo Force

1 września 2020
E-commerce Academy by Ideo Force to inicjatywa naszych specjalistów, którzy uznali, że czas na stworzenie społeczności skupionej wokół tematów związanych z branżą handlu elektronicznego. Jeśli jeszcze nie jesteś członkiem grupy, zobacz dlaczego warto.
Czytaj dalej

LinkedIn Local Rzeszów #6

26 sierpnia 2020
20 sierpnia odbyło się 6. spotkanie w ramach inicjatywy LinkedIn Local Rzeszów, zrzeszającej członków największej sieci profesjonalistów. Trzech prelegentów i trzy różne, niezwykle interesujące tematy. Zachęcamy do zapoznania się z relacją z wydarzenia.
Czytaj dalej

Ideo Force w programie Facebook Marketing Partners

4 sierpnia 2020
Ideo Force dołączyło do programu Facebook Marketing Partners, co potwierdziło prawidłowość i skuteczności działań na rzecz marek, które nam zaufały. Nasze doświadczenie na Facebooku i innych kanałach obsługiwanych przez platformę zostało docenione.
Czytaj dalej

Ideo Force partnerem mBanku

1 lipca 2020
Cyfrowe rewolucje to akcja społeczna, w ramach której mikro-, małe i średnie firmy otrzymują wsparcie w rozwinięciu działalności w e-commerce. Dlaczego warto się w nią zaangażować? Jaką rolę pełni Ideo Force w tym projekcie?
Czytaj dalej

Ideo Force na Online Marketing Day

25 czerwca 2020
Przed nami konferencja z udziałem Ideo Force, organizowana przez SEMSTORM. Online Marketing Day odbywa się z myślą o przedstawicielach branży e-commerce, właścicielach firm, specjalistach digital marketingu. Tematem przewodnim jest pozyskiwanie klientów.
Czytaj dalej

Praca zdalna w Ideo Force

27 maja 2020
Epidemia koronawirusa to sprawdzian dla przedsiębiorstw, zwłaszcza firm działających w sektorze marketingu internetowego i e-commerce. Jak sobie radzimy w tej sytuacji? Przygotowaliśmy opis naszych działań w tym trudnym dla biznesu czasie.
Czytaj dalej
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 ...12